Wpis z mikrobloga

Dokupiłem jeszcze za 20k PLN, ale przez to że jest ta całą procedura + zmęczenie zapomniałem poczekać na jeszcze większy jebs ceny... Trudno, cena i tak była promocyjna. Dziwi mnie jedno, już drugi raz robię te zamianę, piszecie o czekaniu po 20-60 minut a u mnie za każdym razem idzie błyskawicznie, każdy etap - kwestia kwoty czy czego?
#safemoon
źródło: comment_1619040497Of1xLK0pHg7zCNOGvl6emW.jpg
  • 16
@michoopro: kwestia ogarnięcia mechanizmów. Postawienie metamaska, binance a później ogarnięcie łączenia z pankejkiem trochę zajmuje za pierwszym podejściem nawet jak ktoś jest komputerowym świrem. Jak ktoś z trudem obsługuje maila i rachunek bankowy to prawdopodobnie w zyciu się przez takie bariery nie przebije xd
@bruce_printscreen: Wiem, przez te ciężkie opłaty nie ma sensu tego ruszać nim zrobi 100%, jak dla mnie wytrzyma tyle ile bańka na BTC potem może być różnie, póki będzie hype będzie rosło. 80% kasy mam w trochę bezpieczniejszych #doge #luna #btt i #dent (te dwa ostatnie to trochę średni wybór, ale jak po HODL-uje to może nie stracę) Czas jest tutaj kluczowy, ile wytrzyma BTC nim pęknie...
@ChcialemBycKalamarzem ukradłem( ͡º ͜ʖ͡º) a tak na poważnie lvl 36 here, 11 lat pracy w IT i dość oszczędne życie + żona, więc mniej głupich pomysłów( ͡~ ͜ʖ ͡°), może poza kredytem na krypto, ale do nas ten kredyt to 12 miesięcy spokojnego odkładania, więc nie jakiś, który nas pogrąży, a jak wiemy promocja na BTC raz na 4 lata, potem trzeba czekać
@mateusz-zahorski bańka pęka raz, z wielu korekt jak ta co jest od niedzieli, ta będąca pęknięciem już nie odrobi swojej ceny przez kolejne lata. A zawsze dochodziło do niej gdy było przegrzanie masz na to kilkanaście+ wskaźników głównie na Glassnode, póki co nic nie wskazuje na koniec. Coraz więcej osób interesuje się krypto, ich kapitał i hura optymizm będzie pompował bańkę do granic możliwości aż pęknie, sztuką jest wycofanie się trochę wcześniej,