Wpis z mikrobloga

Ja się nie którym ludziom dziwię. Jadą do Konona nie wiadomo po co, myślą że grubas będzie dla nich miły a on chce na start już hajs lub inny podarunek. Jak ci ludzie już tak bardzo chcą odwiedzić tych dwóch głąbów to niech chociaż coś im zrobią, wiem że to są ludzie upośledzeni ale to już przesada jest żeby jakiś grubas mógł bezkarnie bić innych a druga osoba mu oddać nie może bo się boją debila. I nie piszcie mi w komentarzach że to jedź i sam załatw bo ja tam nie chce jechać tylko pisze o tych którzy tam bardzo chcą jechać
#kononowicz #suchodolski
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarianPazdzioch69: mnie jakby za nic uderzyl to bym oddal tak ze wygladalby wtedy co mu jadra obili oba. I wcale nie mowie tego na wyrost, ze "heheh cwaniaczek przez kabel kozaczy" tylko faktycznie tak by bylo. Mnie bardzo latwo podpalic i raczej naleze do ludzi narwanych to tez mleczny bizon by w pape dostal, ze az az. Oczywiscie taka sytuacja nigdy nie bedzie miala miejsca, poniewaz nigdy nie pojawie sie
  • Odpowiedz
@kamil-tika: no ja też nie. I jak by ten grubas mieszkał bliżej to mi lepiej dwa razy nie mówić ale jak by nagrywał to bym mu tą kamerą w ryj chlapnął bez patrzenia czy on trendowaty ułomny czy coś i mnie nikt nie powstrzymał a jestem nerwowym człowiekiem dosyć prywatnie i mi dwa razy nie mówic że bym tego nie zrobił, trudno poszedłbym do więzienia ale co by dostał to
  • Odpowiedz
@MarianPazdzioch69: powiem tak pobicie konona niema kompletnie żadnego sensu i nic to nieda ani go nie nauczy wcale go nie bronię bo dla mnie jest ostatnim chujem polski ale ci co jeżdżą pod bramkę to powinni się z tym liczyć że mają do czynienia z człowiekiem chorym psychicznie który jest zdolny do wszystkiego
  • Odpowiedz
@MarianPazdzioch69: Knur jest jaki jest ale ma taką cechę wypracowaną że wie kiedy ktoś jest słabszy a kiedy silniejszy i wystartuje i zeszmaci tylko tych którzy dadzą sobie wejść na banie, silniejszych będzie trzymać na dystans, a nie warto ryzykować więzienia dla takiego kogoś plus jak wyżej przy dwóch w---------h nie spokorniał to teraz też.
  • Odpowiedz
@MarianPazdzioch69: dokładnie, każdy normalny chłop jakby go spotkała taka akcja że knur by pierwszy uderzył to by go tam poskładał, no ale nikt normalny tam nie jeździ żeby oglądać dwóch niedorozwiniętych debili. Jeżdżą tylko Ci co jsk zobaczą konon to już mają gacie pełne.
  • Odpowiedz
@Mistrzunio28 ja bym go sprowokował jakoś, żeby zaczął się rzucać pierwszy i atakować, a później w obronie własnej, w-----ł cały magazynek gazu pieprzowego czy innych środków obrony
  • Odpowiedz