Wpis z mikrobloga

Znalezisko o tym że Sosnierz pomylkowo zagłosował za cenzurą, mimo że potem sprostował, wisi z płomieniem i ponad 2k wykopami.
Znalezisko o tym że prawie cała (44 posłów) Lewica głosowała za cenzurą Intwenetu jest uznane za duplikat XD

#moderacjacontent #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #konfederacja #4konserwy #polityka
źródło: comment_1619032516F2UhSCwJCN9kvKDwSTCheq.jpg
  • 21
z tego co kuce szepcą to skierował to do jakiegoś organu sejmowego który ma to cofnąć/poprawić whatever


@malinq: tu bez złośliwości bym się chętnie dowiedział jak to dokładnie wygląda, bo nie wydaje mi się żeby poseł mógł zmienić głos po fakcie jeżeli błąd był po jego stronie. Widziałem te deklaracje, ale właśnie mi śmierdzi ta sytuacja.
@Mr_kolek i co z tego? koleś określa się dumnie WOLNOSCIOWCEM, jawnie popiera protesty przeciwko ACTA, a potem omyłkowo głosuje za ograniczeniem wolności w internecie? omyłkowo? omyłkowo to można dziewkę zbrzuchacić, a nie głosować! gdyby miał honor to by złożył mandat posła, ale wiesz co ... w konfederacji nie mają honoru, oni znają honor tylko jako napis na sztandarach
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@100mph: złożyć mandat bo się pomylił w xxx głosowaniem w tej kadencji. Kiedy Biedroń złoży mandat europosła? I co sądzisz na temat honoru lewicy na przykładzie właśnie Biedronia?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr_kolek: pewnie ze każdemu błąd się zdarza, ale ten błąd sosnierza jest na poziomie wyboru TAK/NIE, on ma umiejętność skupienia na poziomie trzylatka że nie potrafi ogarnąć tak prostej rzeczy?