Wpis z mikrobloga

@Canis_Majoris Jak nie chcesz to tego nie rób, nie ma presji. Wartość bojowa 40 letniego rezerwisty na dzisiejszym polu walki jest ujemna bo musisz być karmiony zanim coś wybuchającego na ciebie spadnie z nieba z poza zasięgu wzroku.
@dran2: Czytam od kilku lat wypowiedzi, takich jak "ty" i teraz przyznam rację, będę myślał o sobie. Jeszcze w 2017 wezwali mnie, dwa tygodnie (Dragon 17) na siedzenie dwa tygodnie w lesie, teraz to niech mnie do więzienia zabierają, za takich jak "ty" życia nie oddam. Nie warto, widząc co wyrasta z ludzi młodych.
@Canis_Majoris Cieszę się, na prawdę miałbym wyrzuty sumienia wiedząc że ludzie bez sensu za mnie umierają. Akurat na ćwiczeniach raczej mało co grozi (chyba że ktoś wyżej nie zadba o amunicję do czołgu, czyjś synek zacznie się popisywać w śmigłowcu albo "narodowa" firma weźmie się za serwis mającego ci ratować życie fotela którego zasady działania nie rozumie) ale prawdziwa wojna to miejsce dla zawodowców i to dobrze uzbrojonych i dowodzonych. To nie