Wpis z mikrobloga

@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: nie róbmy sobie jaj, taki ruch, który #nikogo to jest zwykłe maskowanie nieudolności i próba pokazania "że coś robią" jak w rzeczywistości nie dzieje się nic. Zamiast takiego czegoś to już właśnie albo myśleć o przedłużeniu Play at Home, albo dorzucenie gier do PS+ Collection czy ciekawsze gry w PS+, a nie jakaś gówno-usługa w której nic nie będzie.

Już nawet pomijając absurd łączenia PS+ z filmami, to na grafice
@janushek: skoro nie mają tam nic lepszego do zaproponowania, że grafikę lądują trzy gównofilmy to nie spodziewam się, że w środku będzie lepiej xD Akurat ten jeden raz mam ochotę ich zawołać i pocisnąć z nimi bekę, bo to nawet nie jest śmieszne
@M558: mi się podobał pierwszy nawet, to jest chyba druga część? Albo nawet któraś kolejna. Ale nawet jak mi się podobała pierwsza część to nie nazwę tego ambitnym filmem :D
może sony ma ochotę wejść na rynek VOD, do tego im blisko i bardzo po drodze


@NoKappaSoldier73: XD
Miesiąc temu zapowiedzieli zamknięcie VOD bo w dzisiejszych czasach gdy masz streaming nikt tego nie oglądał, zapowiedzieli też wtedy że będą szukać innego sposobu na dalsze dostarczanie tego typu treści