Wpis z mikrobloga

@Delirka: Myślę, że to ze względu historycznych i żabojady itp. Ale jednak kraj jest ogromny i bogaty kulturowo, ze znakomita kuchnia, krajobrazami ¯_(ツ)_/¯ jednak co pierwsze slysze: nie boisz sie tam jechac no zamachy itp ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@phoropter: taka cena za wszechobecną tolerancję względem wszystkich aspektówzżycia która bierze się z tej właśnie "kultury" w połączeniu z przeszłością kolonialną i jej obecną polityką prób jej dalszej kontynuacji.
@Dej_mi: na wordreference z czego tak spojrzalam to chyba ktos na poludniu kraju tego nie slyszal w ogole. Te je te dis merde niektorzy czesciej slyszeli niz samo merde.Ktos z Belgii napisal ze bardziej przed egzaminem uzywa,,bonne merde! “. Mysle, ze bonne chance bedzie po prostu bezpieczne xD
@phoropter: ja mieszkałem na północy, dziwne. Nawet pośród uczniów nie słyszałem czegoś takiego, a oni raczej pierwsi powinni być do wulgarnych zwrotów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobrze wiedzieć dzięki.
@Xing77: poczytaj komentarze na temat kraju Francuzów na temat ich o ok ityki i tolerancji jakie są opinieni wiele więcej, jeśli nie rozmawiasz z niemcami i nie masz większego kontaktu z tym krajem to raczej tego wiedziesz nie możesz