Wpis z mikrobloga

Do lekarzy na wykopie - MCAS to nie to samo co mastocytoza. Wiem, że nie mieliście tego na studiach ale to tylko świadczy jak bardzo jesteście zapóźnieni względem najnowszych odkryć z dziedziny medycyny - nie rozwijacie się i niedługo zastąpi was sztuczna inteligencja.
#stepujacybudowlaniec #medycyna #zdrowie
  • 23
  • Odpowiedz
@Piklojebca: nie diagnozowal sie, tylko wydaje mu się, ze to jest MCAS i jako leczenie stosuje protokół stosowany przy MCAS czyli odstawienie używek kawa, herbata i alkohol, które to obejrzał na filmikach youtube
  • Odpowiedz
@Simple-Man: napisałeś, że leczenie obejrzałem na YT a na YT obejrzałem filmik na którym pani doktor z USA mówi, że long covid przypomina MCAS (w ten sposób dowiedziałem się o istnieniu MCAS). Także mijasz się z prawdą na każdym kroku, są to takie drobne kłamstewka, prawie niewidoczne ale nie zmienia to faktu, że postępujesz podle.
  • Odpowiedz
@FejsFak: przeciez, to Ty zacząłes wątek. Wszystko to są Twoje słowa. No to czyli jestes ekspertem od MCAS (uczysz lekarzy na wykopie), bo obejrzałes filmik na YT z panią doktor z USA xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@FejsFak: najpierw napisałeś, że oglądałeś filmik na YT z ludźmi o podobnych problemach, i stosujesz protokół z tych filmików, który Tobie pomaga. Jeśli pomaga tzn. że jest to jakaś terapia. Teraz piszesz, że oglądałeś tylko filmik z panią doktor z USA, gdzie się dowiedziałeś o MCAS. Sam sobie zaprzeczasz
  • Odpowiedz
@Simple-Man: poćwiczyć sobie czytanie ze zrozumieniem - klucz do sukcesu w twoim przypadku to nie dopowiadanie sobie treści, której nie ma. Jeśli są jakieś niejasności to po prostu uznaj to za niewiadomą zamiast dorabiać do tego swoje przypuszczenia. Twoje interpretacje moich wypowiedzi są bardzo ubogie i uproszczone a przez to tracą kompletnie związek z oryginałem.
  • Odpowiedz