Wpis z mikrobloga

Jeśli nie masz konkretnej odpowiedzi to po co głupio komentujesz xd


@bukem: Pozwolę sobie stanąć w obronie odpowiadającego - na tak postawione pytanie to była jedyna sensowna odpowiedź. Zadałeś bardzo nieprecyzyjne pytanie. To trochę tak jakby zadać pytanie "gdzie kupię samochód" i liczyć, że pojawi się odpowiedź inna niż "w salonie" ;-) Sklepów rowerowych jest pełno, żeby móc Ci cokolwiek doradzić, musimy wiedzieć choćby to jaki typ roweru Cię interesuje, jaka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@a__s: Spytałem się o sprawdzony sklep rowerowy gdzie ktoś już dokonał może zakupu i mógłby polecić. W dobie internetu łatwo się nadziać na oszustów. A też nie pytam jaki rower, markę kupić. Ja nie wiem jak można nie rozumieć tego pytania.
  • Odpowiedz
@bukem: W deca na fordonie masz otwarty normalnie. Unibike też zorientuj się czy mają otwarty salon firmowy - nasze bydgoskie rowery dobrze składane i generalnie bardzo solidna i uznana marka w Polsce
  • Odpowiedz
@bukem: Znajdź rower a dopiero potem pytaj czy sklep jest legit. Możesz też np wejść na stronę kross mają tam punkty serwisowe które są raczej na 100% legit.
Dodatkowo możesz czytać opinie w necie.
Sklepów jest tysiące a rowerów mało więc ciężko coś doradzić
  • Odpowiedz
W dobie internetu łatwo się nadziać na oszustów.


@bukem: Wystarczy przyjąć jedną złotą zasadę. Jeżeli sklep bez opinii w sieci umożliwia tylko przelew jako płatność (a już najgorsze jak podają numer rachunku bez bramki płatniczej) to rezygnuj. Jeżeli sklep umożliwia płatność kartą to zapłać kartą. Masz wtedy dostęp do procedury chargeback - nawet w przypadku problemów z sprzedawcą możesz poprosić bank aby obciążył zwrotnie sprzedawcę - dlatego jak sprawdzasz regularnie swoje
  • Odpowiedz
@bukem: roweru nie kupowałem ale akcesoria owszem i polecam rowertour.com i centrumrowerowe.pl.
Oba maja siedziby w Bydgoszczy wiec w razie gdyby coś było nie tak to też potencjalnie łatwiej.
  • Odpowiedz
@bukem: kwestia jakiego roweru szukasz?
Mogę polecić:
MrozBike z Osielska (Adam Mróz)
Velomania (Lorek) - dwa sklepy
BikeBoys Pawła na Leśnym
Te trzy prowadzone przez "pasjonatów"
Jest jeszcze Krysport, Olimpia.
  • Odpowiedz
@blumbyd: co mu po tym że sklep prowadzą "pasjonaci" jak ceny w ww. też mają generalnie pasjonujące ;). Na błoniu masz też sklep rowerowy dgzie mają ciekawy mtb 27.5 savano

jezcze na wojska polskiego masz sklep muchy starego koksa :)

ale to wsyzstko zależy jaki rower chce kupić op
  • Odpowiedz
@Blahhblahh: to znaczy że można liczyć na to, że ktoś fachowo doradzi. Właścicieli tych sklepów znam, więc wiem na co można liczyć. Rowery głównie znaczących marek. Można też w Kauflandzie rower kupić, gdzie doradzi ktoś z działu mrożonek ;)
Savano nie znam, ale jak idziemy w Polską markę to Kross miał chyba 5 lat gwarancji, fajne rowery też.
  • Odpowiedz
@blumbyd: Kross już od dawna "wyżej sra niż dupe ma" jeśli chdozi o ceny i pozycjonwoanie marki ;). To już Unibike dużo lepiej wypada. Saveno polska mniejsza marka ale ich mtb za 2k który dośc ladnie sie prezentuje jest na hydraulikach i altus/acera - ta sama cenowa polka od krossa to v-brake i tourney/altus.
generalnie Kross od dłuższego czasu "nie opłaca się" kupować, bo jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości
  • Odpowiedz