Wpis z mikrobloga

@VanGogh: Dostałeś już? Bo widzę, ze w dniu twojej odpowiedzi mijał 3 dzień roboczy a niby nadają pkk do 3 dni, właśnie złożyłem tez online bo myślałem, ze będzie to od ręki nadane :(
  • Odpowiedz
@VanGogh: Dla mnie to jakieś zagmatwane było przy wypełnianiu :D i jak później sprawdzałem ten druk to wydaje mi się, ze zamiast nr pkk złożyłem o wydanie plastiku, chciałem teraz zapytać jakiegoś konsultanta, czy może sprawdzi czy wszystko dobrze wypełniłem ale niestety nie można się dodzwonić
  • Odpowiedz
@VanGogh: Jak w aplikacji mogę sprawdzić punkty karne, kiedy za co i jakim samochodem dostałem to myślałem, ze dostanę ten nr przy wypełnieniu online od ręki, żałuje teraz, ze nie poszedłem do urzędu bo jak mam czekać tyle dni co ty a później okaże się, ze np coś złe wypełniłem to na jazdy pójdę w przyszłym sezonie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Później się dziwią, ze tyle
  • Odpowiedz
@VanGogh: Dodzwoniłam się do urzędu miasta, mam zle zdjęcie i brakuje zaznaczenie punktu w tym o odpowiedzialności karnej, jutro o 14:20 mam podejść i nr dostanę od ręki
  • Odpowiedz
@mchmjszk: No i zadzwoniłem. Wniosek złożony prawidłowo. Problem jest taki, że wniosków jest dużo, a osób sprawdzających mało i dlatego to tyle trwa. W każdym razie mam juz numer ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz