Wpis z mikrobloga

#budownictwo #budowlanka #stepujacybudowlaniec #remontujzwykopem #januszebudownictwa #developer #balkonboners
Hej, czy macie pomysł co wymyśleć żeby podczasz deszczu woda z balkonu od sąsiada nie ściekała i nie załamywała się na w zaznaczonym na zielono miejscu zalewając mi balkon? Zrobiłem w jednym miejscy daszek z plexy ale za niewiele pomaga bo najgorzej jest na rogach. Na okapnik już za późno jak kafelki.
l3cho - #budownictwo #budowlanka #stepujacybudowlaniec #remontujzwykopem #januszebudo...

źródło: comment_1618940003lC0eKKZ7iRnhv76ZabNohw.jpg

Pobierz
  • 10
@l3cho: Daj tam taką pleksę ale pionowo, tylko krawędź daj skośnie w taki sposób żeby woda po krawędzi spływała aż do końca pleksy (czyli końca balkonu) a potem rozpędem sru poza balkon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@l3cho: Jak ona wraca na ten balkon? Czy krawędź tego daszka jest pozioma czy pod skosem? Wygląda jak by była poziomo. Ciężko coś powiedzieć bez dokładnego rysunku.
@l3cho: Jeśli woda płynie tam i tylko tam spada to wystarczy zwykły drucik tam zamontować i go skierować gdziekolwiek i woda popłynie po tym druciku o ile kąt nie będzie zbyt duży. Przynajmniej w teorii.

Pozatym jakie zalewał balkon? Balkon jest po skosie i wszystko spływa. Przynajmniej tak powinno u ciebie być. Jak masz dołek i ci się robi kałuża to ktoś fuszerę odwalił. U mnie zamiast takich wcięć jest wkoło