Wpis z mikrobloga

Na prawdę dużo myślałam o Was. Was czyli ludzi spod tagu #carnivore #keto. Bez ściemy, było ciężko bo siedziałam długo u rożnych znajomych, na hasło 'fuj nie gotuj tego w naszym domu' wiedziałam, że nie mam siły przebicia. A ja bardzo się wstydzę, jak ktoś patrzy mi w talerz. Nie lubię jak ktoś mi coś narzuca, ale też czasem robi się coś dla świętego spokoju.

Teraz znów jestem sama, nie podróżuje. Nie mam nikogo pod ręką kto mówi mi do ucha: fuj ale śmierdzi twoje jedzenie! Bardzo tęskniłam za moim mięskiem, a jeszcze bardziej ucieszyłam się, że tutaj nikt nie zapomniał o moich walkach jedzeniowych.

Także wróciłam! Mam nadzieję że na dużo dłużej!
Na talerzu :
-318g shoulder steak pork
-11g masło z koziego mleka (nowość!)
-22g lazurowy ser
-sól, pieprz, tabasco

Czy shoulder steak pork to schab wieprzowy bez kości? Bo chce zacząć też liczyć kalorie. Moje wnioski po ostatniej przygodzie są takie, że miałam za dużą nadwyżkę.
Czym liczyć kalorie? Jakaś appka?
Pobierz Jagoo - Na prawdę dużo myślałam o Was. Was czyli ludzi spod tagu #carnivore #keto. Be...
źródło: comment_1618931839qKONprqYMpKSuM0kzJsnAv.jpg
  • 21
Czy shoulder steak pork to schab wieprzowy bez kości?


@Jagoo: Bardziej łopatka patrząc po zdjęciach i sugerując się nazwą.

Czym liczyć kalorie? Jakaś appka?


Fitatu jest spoko, używam i nie narzekam.
@Jagoo: ja polecam Lose it.

Czemu ludzie mówili, że Twoje jedzenie śmierdzi? Jacyś wojujący weganie?
@luk04330: @pannakota: chwalesie - odkryłam dziś nową funkcjonalność w lose it.
Jak niebieski założył konto, wysłałam mu zaproszenie, to mogę z kim shareować jedzonko i on sobie tylko dodaje wagę, a makro pobiera mu z moich danych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adeo1987 kupiłam w Mark and Spencer na dziale masła. Mała kostka była za jakieś 1.70f

@Zkropkao_Na tacy co nie lubią dziwnego mięska lub ogólnie mięska.

@luk04330 zdziwiłam się i nie wiem co o tym myśleć. Szczerze to nigdy nie liczyłam kalorii bo mi się nie chciało i była to teraz świeża myśl.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mirkosoft: @anonymous_derp:
Możecie nie dojść do porozumienia, bo anglosasi często to tną na jakieś #!$%@? części, które z normalnym rozbiorem świni mają mało wspólnego a świnia w zachodniej Walii będzie inaczej rozebrana niż na północy Szkocji. Bekony wszelkiego rodzaju niech będą przykładem.

@Jagoo: witamy z powrotem na łonie tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MojWlasciciel: z baconem jest zamieszanie bo w staroangielskim to był synonim wieprzowiny. I nowe znaczenia bacon się mieszają ze starymi, oraz z tym że różne części się nazywają bacon a jeszcze dochodzi sposób obróbki. My w Polsce nie mamy tego problemu, tzn. mamy o tyle że ludzie zaczynają mieszać polską terminologię z angielską. Ale w naszej terminologii boczek to boczek, nie ważne czy surowy, wędzony czy inny a podgardle to podgardle.