Wpis z mikrobloga

  • 16
@MrBeast w Krakowie widzę to wszędzie gdzie się tylko przeprowadzę XD Gdyby to było jeszcze jak na zdjęciu u ciebie, ale nie, widziałam już wystawki, szafki na buty przed XD lub cała linię butów, że nawet jak ktoś do nich przychodzi to ściąga buty już na wycieraczce i zostawia przed XD
Suszarkę z ubraniami też widziałam na małym, 4 mieszkaniowym piętrze ( ͡º ͜ʖ͡º)

Próbuję to zrozumieć
  • Odpowiedz
Co :D ? Opie naprawdę? Naprawdę zadałeś sobie ten trud sfotografowania i udostępnienia tych nieludzkich brewerii jakie wyprawiają twoi sąsiedzi, wystawiając CZTERY BUTY na wycieraczkę przed drzwiami? Nie wory śmieci, czy tam pięć rowerów, tylko dwie pary czystych na oko butów, pewnie gości? Jak bóldupiącym, ale przede wszystkim skrajnie znudzonym człowiekiem trzeba być? Wyobrażam sobie takich ludzi np. z żoną przy obiedzie: „Słuchaj, no tera te Kowalskie to już przesadziły! Przez dwie
  • Odpowiedz
@MrBeast powiem Ci tak - będziesz miał dzieci w wieku "piaskownicowym" to sam będziesz tak robił jak nie będziesz chciał piaskownicy w domu. Tak wiem, można je wytrzepać przed wejściem AAAALE piasek jest takim #!$%@?, że ile byś nie trzepał to potem na następny dzień i tak masz pełno piachu przed drzwiami.
Zajmij się swoim życiem i daj ludziom żyć. Masz jakiś logiczne wytłumaczenie, że Ci to przeszkadza?
  • Odpowiedz
  • 11
@MrBeast straż pożarna lubi to czy to nie zagraża życiu i zdrowiu podczas pożaru? Zgłoś to do wspólnoty. A tak serio to weź te buty i wywal do kosza czerwony krzyż zrobiłem tak 3 razy w swoim bloku i się skończyło wywieszanie prania rowery i inne buty wszytko trafiło w dobre ręce.
  • Odpowiedz
@Borysko_88: po to wymyślono automatyczne odkurzacze, żebyś nie musiał się pieklić i #!$%@?ć codziennie. Po prostu zainwestuj nawet ze swojego pińcetplusa w taki sprzęt i puszczaj go codziennie, albo i ze dwa razy dziennie i po problemie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz