Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mirki i Mirabelki, rozwiązaliśmy kwestie związaną z oświetleniem na przód. Faworytami na tagu są:
- Prox aero F III, lub jego #!$%@? od rockbross
- convoy s2+, skutecznie wypierany przez lumintop b01

Na tył mamy mactronic walle wersja I. Ale ja szukam czegoś na aku. Czegoś co ewentualnie zamontuje na tylne widełki, bo czasem będę bujał się z dużą torbą podsiodłową i może mi to kolidować z lampką. Aktualnie wpadł mi w oko knog plus.

Głownie na dzień, chociaż w nocy też zdąży mi się wyjechać.

Biorę po 100PLN z konta każdej drużyny i słucham Państwa.

#rower #szosa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wycu91: Knog Plus mam ale szczerze mówiąc trochę małe to światełko (niby świeci mocno, zazwyczaj je mam na takiej małej podsiodłówce zamontowane, ale dosłownie raz jechałem z zamontowanym na widełkach i ludzie z samochodów mówili mi po zmroku że w ogóle mnie nie widać, przypuszczam że na widełkach za duży kąt już był) i przymierzam się do czegoś większego typu Knog Blindr Grid/X/Skull, ale to trochę większy budżet.
  • Odpowiedz
@Wycu91: Miałem knoga plus, za słabo świeci w dzien moim zdaniem i wydaje mi sie, że łatwiej go bedzie zgubić z widełek. Teraz wjechał Flare i jest cacy.
  • Odpowiedz
@Dziaku: Rozmiar nie ma znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli dobrze świeci.
Ale jak na tylnych widełkach jest niewidoczne, to dla mnie duży minus. Chociaż pewnie dużo zależy od geometrii. Na fotach promocyjnych wszystko jest w porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@uysy: no jasne flare (ʘʘ)
  • Odpowiedz
no jasne flare (ʘʘ)


@Wycu91: tylko nie wiem, czy siądzie na widełki :F do Canyona tak średnio, bo są cienkie rurki (Wlasnie sprawdzilem).
  • Odpowiedz
@Wycu91: ja mam Eyena jakiegoś i od kiedy mam podsiodłówkę 9l jeździ na tylnym lewym widełku. Ale nie wiem, czy świeci wystarczająco. Nigdy za sobą nie jechałem.
  • Odpowiedz
Prox aero F III


@Wycu91: mam i nie polecam. Prze zakupem czytałem, że z pełną jasnością świeci x godzin (już nie pamiętam dokładnie) a faktycznie to po połowie deklarowanego czasu jasność słabnie i najmocniejsza wygląda jak słabsza na początku. Być może taka specyfika tego typu sprzętu, że wraz ze spadkiem napięcia akumulatora spada jasność ale mając inną lampkę tamta świeci cały czas tak samo aż się rozładuje. Moim zdaniem tu
  • Odpowiedz