Wpis z mikrobloga

Ej tylko u mnie po aktualizacji pad dużo szybszej się rozładowuje? Przedtem chyba tylko raz rozładował mi się podczas grania a teraz prawie cały czas xd
#ps5
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@leguea12: @maruch: fakt. Zrobilem 5 prob jednek Valkyrii, odlozylem pada na pol godziny. Trzy podejscia, odlozylem pada, po godzinie sie wylaczyl. Kolejne trzy podejscia, odlozylem pada, po godzinie sie wylaczyl. Jak go wlaczylem, to juz mial 2 kreski.

A zawsze na 3 kreskach to moglem grac i grac.
  • Odpowiedz
@Ryszardzislaw: @maruch: @leguea12: Faktycznie, cos dziwnego sie dzieje z kalibracja baterii po tej aktualizacji. Mialem konsole w rest mode, migala sie z dosc srednia predkoscia, znaczy byla jakos w polowie. Obudzilem konsole - przestala sie migac. Odlaczylem od konsoli i podlaczylem do ladowarki - dalej nie miga.
  • Odpowiedz
bateria w padzie zaczyna znaczaca padac juz po kilkudziesieciu / kilkuset cyklach ladowania


@solutio: Jak dla mnie to dalej wina oprogramowania pada. Pad mysli ze jest naladowany w pelni i odlacza zasilanie z ladowarki, podczas gdy nie jest w pelni naladowany. Powinni po prostu dac funkcje rekalibracji baterii i tyle.
  • Odpowiedz