Wpis z mikrobloga

Czemu do takiego wątku od razu zlatuje się wataha roszczeniowych mizoginów? Prawda leży pośrodku. Skrajności są po prostu głupie.


@unfolding:
nie jestem mizoginem, w kraju mamy wiele naprawdę wspaniałych kobiet ale o autorce wpisu pic rel tego powiedzieć nie można
  • Odpowiedz
@unfolding: Czyli, macie płacić bykowe bo ja skakałam na kutangach chadów jak #!$%@?, ale ze smutkiem odkryłam, że żaden z nich nie chce się ze mną na stałe wiązać reeeeeeeee dopiero po ścianie jakiś się trafił na stałe reeeeeeeee gdzie sprawiedliwość społeczna? Beciaki macie za kare na mnie płacić wyższe składki.
  • Odpowiedz
@unfolding: Ironia losu jest taka że faceci którzy traktują kobiety jak przedmioty, nauczeni zostali tego przez same kobiety, które nie chcą byś interesował sie co ona mysli, dbał o nią, etc. Gdyby tak chciały, to bulepill nei byłby ideologią najbardziej oddaloną od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
Prawda leży pośrodku


@unfolding: Jedno z debilnych powiedzonek. Jak powiem, że nazizm był zły, a ktoś powie, że dobry to znaczy, że był średni? Prawda leży tam gdzie leży, bardzo rzadko pośrodku.
  • Odpowiedz
@unfolding: Ciekawe o co tu chodzi. W swoim życiu miałam dwóch facetów, z tym drugim wzięłam ślub, więc nie planuję mieć więcej partnerów. Oboje angażowali się w związek itd. Nie wiem czy ja mam jakieś wielkie szczęście w miłości, czy po prostu jakoś inaczej pojmuję świat. Jak się kogoś pozna i obie osoby są zainteresowane przeniesieniem znajomości na wyższy level, albo i nawet nie, bo nikt nie sprawdza czy ludzie uprawiają
  • Odpowiedz
Nie wiem jak tacy ludzie jak opka funkcjonują, czy chodzi o to, że podchodzi jakiś obcy koleś, chwilę gada, proponuje seks i to już jest związek? Nawet w simsach trzeba się bardziej wysilić.


@not_me: W sobotę miałem obraz tego w pewnej knajpce. Pijana Polka stawiała drinki ciemnoskóremu żabojadowi, potem się zaczęli lizać a potem na 40 minut zniknęli i jak wrócili to on był rozanielony. Wracali tym samym busem, co ja,
  • Odpowiedz