Wpis z mikrobloga

Ludzie, nienawiść wam rozumy wyżarła. Jesteście po prostu chorzy z nienawiści. Myślcie trochę obiektywnie. Rozumiem że zawistne polaki mogą nienawidzić ludzi sukcesu no ale są pewne granice nienawiści.
No skąd Kamerzysta miał wiedzieć że typ jest niepełnosprawny umysłowo? Miał mu zrobić testy psychologiczne? Sytuacja jest tak przedstawiana, jakby to Kamuś go do czegoś zmusił, a tak nie było bo typ sam przyszedł. Nie wyglądał też jak ktoś niepełnosprawny umysłowo, umie chodzić, wysławiać się, normalnie wygląda itd.-normalny chłop. Nie dało się zweryfikować czy jest niepełnosprawny. Czy tylko ja tutaj mam obiektywne spojrzenie i empatię??? ...
#kamerzysta #kamus #polskiyoutube
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@geebon: Mówię o empatii wobec Kamerzysty, który obrywa niesłusznie. Dla tamtego typa, wielce niepełnosprawnego, nie mam empatii ponieważ sam się zgłosił do filmiku i zgadzał się na robienie wyzwań. Nie był taki niepełnosprawny bo jednak mówił że nie chce żeby przykleili mu ręce do brody, czy że nie chce wejść do szamba po szyję. Jak tego nie chciał zrobić, to nikt go nie zmuszał. Afera z niczego, ale jak to
  • Odpowiedz
heh, empatia wobec kamerzysty...


@geebon: czyli tak jak mówię, jesteś przesiąknięty nienawiścią i nie myślisz obiektywnie o winie kamerzysty w filmie z wyzwaniami.
  • Odpowiedz
@Janek1916: bronisz typa, który prawdopodobnie co wieczór oglądał sobie zabawiające się dzieci. już wardęga o tym mówił po rozmowie z adixem i hejterem, teraz kubańczyk na ig. nieźle masz tam pod sufitem.
  • Odpowiedz
@mrpickles_: Ja nie mogę, kolejny przesiąknięty nienawiścią.... Co jego inne uczynki, mają do jego winy w filmie z wyzwaniami z chłopem który jest niepełnosprawny ale na takiego nie wygląda? Obiektywnie patrząc można powiedzieć że w jakiejś tam sprawie kamerzysta jest winny i zły, ale nie ma to wpływu na to że nad żadnym niepełnosprawnym się nie znęcał. Rozumiesz? A o tych durnych oskarżeń nawet nie będę komentował.
  • Odpowiedz
@Janek1916: wszystko jedno czy chłop był niepełnosprawny czy nie. upublicznianie takich rzeczy to debilizm i właśnie ten brak empatii, o którym piszesz.
ludzie nie są przesiąknięci nienawiścią do kamerzysty tylko dlatego, że wypuścił ten skrajnie głupi materiał, a dlatego, że cała jego "kariera" jest skrajnie głupia i szkodliwa.
  • Odpowiedz
@mrpickles_: Skoro gościu sam przyszedł na nagrywki, zgodził się na nagrywanie i wykonywanie zadań, to czemu Kamerzysta miałby tego nie upubliczniać?? To nie ma nic do empatii, skoro chłop sam chciał.
  • Odpowiedz
@Janek1916: empatia wobec kogoś kto #!$%@?ł małe dzieci na hajs na ask.fm przy pomocy stronek ty wpłać tyle a może dostaniesz 3 razy więcej po czym #!$%@? dostawałeś, plus #!$%@? dzieci dosłownie bo ona miała 14 lat, no i jeszcze #!$%@? swoich były współpracowników na hajs. Dobrze że zdechł, mam nadzieję, bo to rak złośliwy może jeszcze jakiś przerzut być.
  • Odpowiedz
  • 0
@0vermax kolejny przesiąknięty nienawiścią. Co inne uczynki kamerzysty mają do jego domniemanej winy w filmie z wyzwaniami?? Obiektywnie patrząc można powiedzieć że Kamerzysta nie zawsze był dobry, ale nie ma to wpływu na to że jest niewinny w sprawie z niepełnosprawnym. Należy mu się empatia ponieważ ludzie niesłusznie go hejtują ZA FILM Z NIEPEŁNOSPRAWNYM. Nie chodzi mi o hejt za przeszłość, chodzi mi o niesłuszny hejt za film z wyzwaniami. Kamerzysta
  • Odpowiedz
@Janek1916: mylisz pojęcia synek. Poznałeś gdzieś w internecie słowa "empatia" i "przesiąknięty nienawiścią" i rzucasz nimi na lewo i prawo nawet nie znając ich znaczenia... Ojcu pokaż tamten filmik to Ci powie co i jak. O ile nie dostaniesz #!$%@? i szlabanu na kąkuter :)
  • Odpowiedz
@Janek1916: Pierwsze słowa na filmiku od kamerzysty do tego grubego
" czy Ty zawsze musisz przyprowadzać jakiś niedorozwiniętych ludzi?"
Dalej oglądać nie muszę więc co Ty wciskasz, że nie był świadomy, ze on był niepełnosprawny? Żenada

Potem padają słowa gdzie mówią wprost, że normalny człowiek przecież nie zrobi takich wyzwań więc przyprowadzili nienormalnego :)
  • Odpowiedz
@Janek1916: Chyba oglądaliśmy inny film, bo ja na pierwszy rzut oka mogłem określić stopień intelektualności tego wykorzystanego chłopaka w tamtym filmie.

Zresztą o czym mówimy jak ten #!$%@? w tym samym filmie sam się zapytał się grubola fioletowego o powód przyprowadzania "ułomków" xD
  • Odpowiedz