Wpis z mikrobloga

Ale się księżniczka zesrała. Zarazem macie potwierdzenie, że dla femoida o wiele gorszy jest gwałt dokonany przez typową abominację z tagu #przegryw niż morderstwo. Oczywiście gadzi mózg kobiety nigdy nie zastanowi się nad tym w jakich okolicznościach dochodzi do gwałtu, gdzie lub kto jest jego sprawcą? Dla kobiety to zawsze wy nieatrakcyjni i sfrustrowani będziecie potencjalnymi sprawcami, nawet jeżeli 80% gwałtów dokonywanych jest w domu lub przez bliską rodzinę, a pozostałe 20% to te poza domem np. w klubach, na domówkach, kiedy dupie urwał się film, a znajomy którego nigdy nie podejrzewała o takie zapędy, gdyż miał dziewczynę, wykorzystał nadarzającą się okazję( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nad empatią i życzliwością bijącą z poniższej wypowiedzi nawet nie nie ma sensu się rozwodzić, gdyż chyba każdy doświadczył już jaką pogardę wobec mężczyzny wykazuje typowo roszczeniowa p0lka.
#przegryw #p0lka
Pobierz Poliorketes - Ale się księżniczka zesrała. Zarazem macie potwierdzenie, że dla femoid...
źródło: comment_16187804590YfVAIpyMnK7jXAlQjntgU.jpg
  • 11
@Poliorketes: Zostałem z racji zawodu zgwałcony niezliczoną ilość razy i w sumie poza tym, że po czułem się słabo i chciało mi się płakać (i płakałem) to zapominałem o tym/po prostu przyzwyczaiłem się do tego z czasem i nie nienawidzę mężczyzn z tego powodu.
@PonuryKos123: Dupa ma ewidentnie jakiś fetysz gwałtu, ale najśmieszniejsze w całej sytuacji jest to, że jej obawy są całkowicie nieuzasadnione, gdyż jest kolejną grubą roszczeniową p0lką, która zamiast trzymać dietę to woli sobie kupić fastfooda( ͡° ͜ʖ ͡°) No sorry, ale spaślaki z wylewającą się tuszą to ostatnie osoby narażone na gwałt. Nie wiem, może ma jakieś projekcje z dzieciństwa, kiedy wujkowi omsknęła się ręką i wylądowała