Wpis z mikrobloga

Niziołek = frustrat gwałciciel, którego należy się bać wieczorem w ciemnym zaułku jeszcze bardziej niż 2 metrowego chada xD
A potem te same różowe wmawiają pożytecznym idiotom, że wcale nie nienawidzą kurdupli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #manlet #wzrost #przegryw #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_16187580406Es0HSWip50FsYhrlTbF8h.jpg
  • 91
Każdemu takiemu facetowi jak ty życzę gwałtu żebyś wiedział jaki to rodzaj traumy, bo wydaje mi się, że dla większości facetów to taka abstrakcja, że nigdy nawet nie próbują sobie wyobrazić jak obrzydliwym aktem jest coś takiego.


@allesisthelal: XD Jaki piękny okaz do mojej czarnolistowej kolekcji kasztanków i mizoandryczek. ()
@Poliorketes: listę wziąłeś z wikipedii, a ja bym musiała wyszukać, ale takich przypadków jest setki, znanych, opisanych. Nie wiem co jest bardziej prawdopodobne, podaj proszę statystyki. Nie jestem oburzoną księżniczką, tylko próbuje ci wytłumaczyć, że to chyba najbardziej #!$%@? doświadczenie jakiego człowiek może doświadczyć.
tylko frustrat w sensie emocjonalnym, jakieś inne braki, chęć zemsty na kobietach, głęboka nienawiść do kobiet, chęć dominacji i ukarania kogoś za swoje niepowodzenia, różne fantazje oparte na sadyzmie itd.


@allesisthelal: tak są opisywani incele :)
A to bujdy na resorach.

Statystyka mówi dokładnie coś innego.
Dlaczego ta niedobra statystyka się myli?
A dziękuję, również za przejaw typowej kobiecej życzliwości w czasach rozbuchanego feminizmu księżniczki oburzonej, że ktoś śmie się z nią nie zgodzić. Ze swojej strony natomiast nie życzę ci gwałtu, bo na niego nie zasługujesz, ale mam nadzieję, że ktoś cię tak bez ogródek w nocy sprzątnie, wtedy nie będziesz się już obawiać napaści na tle seksualnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
no tak. Wielu z nich w USA popełniało takie zbrodnie. Kolega wyżej wrzucił listę.


@allesisthelal: no patrz. Też wrzucę listę:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_women_on_death_row_in_the_United_States
https://www.insidehook.com/article/crime/notorious-female-serial-killers

Wiele kobiet, które popełniło morderstwo. to pewnie też wina mężczyzn XD

Jeśli mężczyźni mówią że są źle traktowani, to co robią kobiety?
Ośmieszają, poniżają, bagatelizują.

Liczby nie kłamią, mamy tak dobrze w życiu, że spieszy nam się z niego odejść.
https://www.focus.pl/artykul/liczba-samobojstw-wsrod-mezczyzn-i-kobiet-stale-rosnie
@lexico: czemu się tak obruszyles? Co mają kobiety mordercy do sfrustrowanych facetów? Po co w ogóle łączysz te dwie sprawy?

Samobójstwo to osobny temat i jest związany z toksyczna męskością i przekonaniem, że facet nie płacze i zawsze ma być silny.
@lexico: widzę, że ty za to wiesz wszystko :) co się tak obruszasz skoro jesteś takim geniuszem i wszystko wiesz najlepiej? Musisz być zajebiście szczęśliwym i spełnionym człowiekiem w taki wypadku.
@allesisthelal:
Pytanie było proste.

Czy ty w ogóle rozumiesz mężczyzn?

Nie odpowiedziałaś.

I odwracasz teraz kota ogonem. "widzę, że ty za to wiesz wszystko (...) Musisz być zajebiście szczęśliwym i spełnionym człowiekiem"
TYPOWE u kobiet!!!

Czy ty w ogóle rozumiesz mężczyzn?

Łatwe pytanie i powinna być szybka odpowiedź. TAK albo NIE.

A może znasz odpowiedź i po prostu boisz się przyznać?
myślę, że tak


@allesisthelal: a może "czujesz", że rozumiesz.

czy rozumiem mężczyzn - myślę, że tak, chociaż ...

Pierw ponowienie pytania, a później "chociaż", zamiast "ale"...
Nic nowego.
Zwykłe pytanie, ale cię przerosło.
Ja jasno mówię/piszę: nie rozumiem kobiet.

Ty piszesz: rozumiem, chociaż ...

Gdybyś rozumiała, inaczej zareagowałabyś na ten wpis.
@lexico: No to zależy o jaki aspekt pytasz. Mężczyźni i kobiety to nie jakieś stwory z kosmosu tylko ludzie, ludzie odczuwają na całym świecie takie same emocje i w tym żadna płeć się nie różni. Czemu implikujesz, że ja na pewno nie znam się na mężczyznach bo nie pisze tego co Ty byś chciał usłyszeć?
To pytanie jest tak ogólne, że nie ma człowieka, który by mógł na nie odpowiedzieć tak
@allesisthelal: pozwolisz, że przeanalizuję co napisałaś.

Czy ty w ogóle rozumiesz mężczyzn?


No to zależy o jaki aspekt pytasz.

TYPOWA kobieca odpowiedź. Uniki, zasłona dymna.

Mężczyźni i kobiety to nie jakieś stwory z kosmosu tylko ludzie, ludzie odczuwają na całym świecie takie same emocje i w tym żadna płeć się nie różni.

Ludzie nie odczuwają na całym świecie takich samych emocji.
Ty patrzysz na psa jako przyjaciela i masz inne emocje,
@lexico: dokształć się koleś - emocje to radość, smutek itd. Ty piszesz o normach kulturowy, a nie emocjach. Twoje przekonanie, że kobiety mają jakieś fantastyczne życia usłane różami mnie niezmiernie bawi. Wypisujesz takie bzdurki, że nie chce mi się z tym nawet dyskutować. Jesteś kolejnym przypadkiem frustrata, który powinien leżeć na kozetce u psychiatry, a zamiast tego wylewasz żale w internecie, bo przypadkiem urodziłeś się mężczyzną i sobie uroiles, że przez
@allesisthelal: shame, insult, guild and the need to be right

emocje to radość, smutek itd. Ty piszesz o normach kulturowy, a nie emocjach

Emocje są więc uwarunkowane również normami kulturowymi.
Nie są więc wszędzie takie same.

Twoje przekonanie, że kobiety mają jakieś fantastyczne życia usłane różami mnie niezmiernie bawi

Gdzie tak napisałem? POKAŻ. Czy masz może pomroczność?
Kobiety też mają prze*ane w życiu.

Wypisujesz takie bzdurki, że nie chce mi