Wpis z mikrobloga

a do ty spokój. Starówka oczywiście że ładna, ale idź kawałek dalej to albo żul, albo naszczane, albo obszczany zul


@Von_Maras: bo z Gdańskiem i Gdańszczanami (dzień dobry) to jest trochę tak jak na filmiku. Są rzeczy, które #!$%@?ą ale jednak kochasz ten #!$%@?łek. Co do obszczanych lokacji to nie wiem czemu wyciąłeś Główne Miasto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Tygrysia_Lilia: zabawme, ze w kontekscie Gdanska jedyne dwa zdjecia jakie ludzie pokazuja to a) replika zurawia b) replika starego miasta. I to pod takim katem, zeby nie bylo widac zulerstwa ktore tam sie tloczy. Gdanak jest strasznie przereklamowany, ale te dwa zdjecia tak czaruja ludzi ze wszyscy glupieja. Tak, mieszkalem tam.
  • Odpowiedz
Idioci, ona nie chce do żadnego Gdańska, ona chce atencji. Gdyby chciała do Gdańska, to by zwyczajnie tam pojechała (noclegów są setki ofert)
  • Odpowiedz
@Chehu znaczy ja mam wrodzona nienawiśc do Gdańska, ale imi m docenić the fajne miejsca.
Natomiast ja jako nie turysta byłem właśnie nie tylko na starówkach ale i ulicach wokół czy innej dzielnicy.
  • Odpowiedz