Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Rozmowa z byłą fwb. Nic wielkiego tu nie ma według mnie ale zwykłe potwierdzenie teorii #blackpill odnośnie logiki kobiet. Parę lat temu na ostro się razem spotykaliśmy ale mamy nadal kontakt i coś tam czasem pogadamy. Pytała dzisiaj czy nie pojadę z nią do Bawarii i odpowiedziałem że nie mam czasu ale może przyjechać do mnie i być na kilka dni lalką do zabawy. Wiedziałem w sumie że nie zrobi tego ale za to mogłem odrobinę ją podpuszczać dalej.

Gdybyście ją poznali, większość (jak nie wszyscy) z was bylibyście pewni na 100% że skromna, ale bardzo ładna (z 8/10) dziewczyna, która bardzo się szanuje i w końcu ma zasady.

A, w 2019, przed pandemią była na erazmusie czy innym syfie w Hiszpanii, Niemczech a potem Portugalii. Tak zupełnie bez związku z historią, zwieńczenie studiów pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jej odpowiedź była że "może przyjechać ale pozwiedzać i coś porobić oprócz ruchania". Resztę widzicie.

Ja ten szary, po prawej xD na końcu już się styk się spalił i chyba kliknęła ignorowanie.

#redpill
D.....r - Rozmowa z byłą fwb. Nic wielkiego tu nie ma według mnie ale zwykłe potwierd...

źródło: comment_1618696618EBYLfuFe7Js0Z31gVzpRQs.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@DunningKruger: kobiety i mężczyźni realizują swoją strategię seksualną, bo jesteśmy zwykłymi zwierzętami. Kobiety sobie wywalczyły po prostu realizcje swojego programu ewolucyjnego. Mężczyźni od zawsze go mogli realizować z dużo mniejszymi konsekwencjami niż kobiety. Więc na zachodzie w dzisiejszych czasach się wyrównało. Choć de facto nie do końca, bo się słabo rozmnażają przez antykoncepcje dlatego bardzo duża cześc ma #!$%@? w głowie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@chlodna_kalkulacja: Dokładnie xD

@Morthgar: w sumie myślę że masz rację, stąd wrzuciłem dwa tagi. Ja nic nie mam do jej przeszłości (bo i sam jestem jej częścią), po prostu młodzi (i nie tylko młodzi) faceci powinni być tego świadomi według mnie.
  • Odpowiedz