Wpis z mikrobloga

mastocytoza to grupa chorób w tym właśnie mcas


@paranoid18: jak zwykle się mylisz - mastocytoza to bardziej taki nowotwór gdzie jest nadprodukcja mastocytów a MCAS to nadreaktywność mastocytów i mają tyle ze sobą wspólnego, że obie dotyczą mastocytów.
ogarniasz co piszesz ?


@paranoid18: a ty umiesz czytać ze zrozumieniem? "Wygląda mi" to raczej nie jest zadna diagnoza tylko takie luźne gdybanie. Nigdzie nie napisałem, że mam to zdiagnozowane. Ty jesteś zwykłym dzbanem, który nawet nie rozumie tego co czyta.
Gwarantuję, że nie odesłaliby ciebie stamtąd z kwitkiem.


@pani_noc: mi się wydawało zawsze, że do lekarza idzie się właśnie po ten kwitek (receptę)

P.s. ogólnie to dziękuję bo widzę, że chcesz pomóc i ci zależy ale nie chce mi się jechać na drugi koniec Polski bo nawet jeśli się okaże, że to faktycznie MCAS to niczego to w moim życiu nie zmieni. Dobrze kombinuję?
A więc teoria, że to może być zaburzenie psychiczne jest tak samo prawdopodobne jak to że to jest MCAS.


@Simple-Man: raczej nie bo zaburzenie psychiczne by już ktoś zdiagnozował do tej pory. Mam te problemy od dziecka. Za to MCAS znamy dopiero od 2010 roku. Jest jeszcze masa innych przesłanek ale nie będziemy wchodzili w szczegóły.