Wpis z mikrobloga

titan jest uposledzony, bo nke ma cyfr na klawiaturze.

@Felonious_Gru: Zgadzam się, dla mnie to też wada tej klawiatury. Poza tym mając wysuwaną klawiaturę w każdej chwili możesz wybrać, czy chcesz pisać na niej, czy na ekranowej bez poświęcania wielkości ekranu, jak to ma miejsce w urządzeniach Blackberry'opodobnych, np. wspomnianym Unihertz Titan.
@mp107: zgadzam się, ale nie jest to cecha wykluczająca. miałem samsunga i780 i oprócz uposledzonych proporcji ekranu 1:1 (chyba tylko instagram lubi kwadraty) bylo wszystko ok.
za to Galaxy 551 - niby wszystko fajnie, ale na gwarancji 3x wymieniany slider. po gwarancji wymiana nieopłacalna.
@alelis92: Miałem tego Siemensa, jedyna jego wada to mała pamięć. Poza tym był zajebisty.
@Felonious_Gru: Nie żałuj, miałem, taśma łącząca ekran z klawiaturą nagminnie się rwała a prowadnice ekranu #!$%@?ły się 3 dni po zakończeniu gwarancji.
Miałem też 6800 i E70, tu pękała obudowa przy śrubkach mocujących klawiaturę do korpusu.
ja marzyłem o Nokii N73


@Tramad0l: mialem Music Edition. Swietny telefon, ale szybko joystick padał

ja chciałem mieć nokie n95 ale rodzice musieliby sprzedać auto żeby mi to cacko kupić


@spanko: tydzien po tym jak kupiłem padła taśma od ekranu (bo pamiętasz on się przesuwał w dwie strony). Złe mam z nią wspomnienia, ale była wtedy chyba najbardziej pożądana

Potem najdłużej mi służyła Nokia E72, a po drodze była jeszcze
@Felonious_Gru to był wspaniały telefon. W roku premiery (chyba 2009) miał parametry niespotykane w tamtych czasach jak chociażby wbudowana pamięć 32 GB + slot na kartę pamięci, port micro USB (wtedy dominowało mini USB), no i ta klawiatura. Kupiłem go za swoje pierwsze w życiu zarobione pieniądze i cieszyłem się nim całe 2 miesiące, bo go potem zgubiłem w autobusie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz Viarus - @FeloniousGru to był wspaniały telefon. W roku premiery (chyba 2009) miał pa...
źródło: comment_16186766478IsNt5Q5eqVdhwCqzs36Yu.jpg