Wpis z mikrobloga

@xoes: "odniesienie" okraszone wulgarnym językiem i machaniem jakimś brązowym dokumentem wyglądającym jak paszport jako dowód tego że ma się dyplom ratownika medycznego XDDD no super. To ten sam (a nawet niższy) poziom co film Sumlińskiego tylko spełniający rolę pożywki dla drugiej strony barykady. Ja jednak poczekam na rzetelne wyjaśnienia i dowody, których póki co jest okrągłe zero
@Misza97: z są solą fizjologiczną mnie zaciekawiło. Ale poza tym cusz, autorytet ratownika medycznego, przytaczanie emocjonalnych przykładów, przy każdym mocniejszym niusie od razu reklama książki. xD
Nie zagłębiłam się mocno w temat i jakby ktoś coś więcej o tej soli fizjologicznej wiedział to chętnie poczytam.
@ak44: Tylko na ile to prawda, że tych odczynników brakuje? Do każdego testu jest oddzielny odczynnik?
Problem w tym, że trudno taką informację zweryfikować postronnej osobie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ak44: to nie jest zarzut do Ciebie, tylko tak myślę, w jakim położeniu są odbiorcy tego materiału. Którzy nie mają kumpla ratownika. Ja nie mam, więc mogę polegać tylko na opiniach innych i sama zdecydować, która jest bardziej przekonująca. :D
@iEarth: Jak coś to potwierdzam słowa @ak44 - stosuje się odpowiedni bufor, którego zawsze dołączony jest zapas. Co więcej, w pełnej instrukcji jest jasno powiedziane że stosowanie innych rozpuszczalników może powodować występowanie testów fałszywie dodatnich. Afera z dupy.
@Mateusssz: Pan Pod Mikroskopem też nagrał o tym film i mówił o tym, że bufor jest normalnie w zestawach. Więc dziwne by było, gdyby tej soli fizjologicznej używano faktycznie. Ciekawe skąd to wziął ten "ratownik". Dodatkowo PM zwrócił uwagę na to, że próbówka nie była nowa.