Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak znosicie kaca?
Ogólnie to w tym roku wybije mi 28 lat i czuję, że to już nie te lata do melanżowania. Jak byłem na studiach potrafiłem chlać do rana. Spałem po dwie godziny, szedłem na zajęcia a później na po południu do roboty. Ostatnimi czasy (rok, może dwa) po jakichś weekendowych popijawach dochodzę kilka dni do siebie. Doszło do tego, że ograniczyłem picie tylko do jakichś większych spotkań towarzyskich, bo wiem, że następny dzień będę zdychał. To samo mam z piwem. Wypiję 3 piwa do filmu i rano łeb mi chce #!$%@?ć i nie potrafię normalnie funkcjonować.

#alkohol #kac

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #607990b0919c6e000abfeb08
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 25
AnalogowySzejk: Gościu, przecież to normalne, że częste picie stopniowo wyniszcza organizm i coraz trudniej mu się zregenerować. Piłeś regularnie przez n-lat i czego się spodziewasz? To nie siłownia, gdzie po paru latach treningu robisz się wytrzymały, tylko wręcz odwrotnie xD Ja mam 31 lat i zawsze piłem mało, nie byłem imprezowy a były takie okresy że i przez 2-3 lata wypiłem wręcz znikome ilości i przyznam szczerze, ostatnio popłynąłem z wujasami