Wpis z mikrobloga

Dwa dobre mainstreamy. To celowo wrzucam bez tagów incognito, bo łatwiej mi takie tanioszki dorzucić do otwartych pak niż, zaczynać nową dziesiątkę otwartych paczek - nie wiem czy taki model wypali, spróbuję. Jak zostaną wolne mililitry to wrzucę na tag i styknie.

Ogólnie jeszcze ich nie mam u siebie, ale chyba zaraz opłacę na elbandito. Sam mam ochotę, bo oceny bardzo wysokie, zapachy znane, tanie, etc. Dobre combo.

Carolina Herrera CH Men Privé
Parfumo 8,2
Wydaje mi się, że ma szansę fanom fafika podejść, ale dla mnie to blind, a przynajmniej nie pamiętam go.
Fragrantica 4,27
Cena: 1,8 zł/ml
Ilość: 80ml

Bentley Bentley For Men Absolute
Parfumo 8,3
Nie znam, ale na tagu ciągle się o nim słyszało jak to warto złapać sztukę, świetna cena do jakości, itd.
Fragrantica 4,38
Cena: 1,3 zł/ml
Ilość: 80ml

Odleję od 10ml. Można więcej. Minimum nie robię, bo na pewno zejdą na tagu albo ze straganu, jak jesteście chętni to piszcie.

Dekanty po 2,5 zł/ml [decant_pl]
Piczkomat 14zł
(nie wysyłam przez OLX)


i bezpośrednio - jak chcecie bym wysyłał to piszcie, łatwiej mi w ten sposób niż do każdego z 30 osób pisać i dopytywać, to że się nie odzywam nie znaczy, że zapomniałem o Was ;)
NicholasUrfe - Dwa dobre mainstreamy. To celowo wrzucam bez tagów incognito, bo łatwi...

źródło: comment_1618613793UBr9iPlB1r11grCWxgZhrq.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach