Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Cognus: zgadzam się. Na tej płycie nie ma słabego numeru. U mnie tak samo z muzyką klasyczną dwie najlepsze płyty . Czasami się dziwię, że tak mało młodych ludzi zna ten album
  • Odpowiedz
@marcin-bialas111111111111111: Włodi go wciągnął w Islam jakoś przy okazji płyty Parias(świetnej swojąd drogą), on o tym pi**lił już chyba na swojej drugiej solowej płycie(?). Obecny Włodi IMO jest asłuchalny bo 90% jego tekstów na nowych płytach to pie**enie o jaraniu zioła i jakieś wspominki dawnych lat(niby spoko, ale ile można...). Najwyraźniej marichuaen zniszczył mu mózg na tyle ze już niewiele ma do powiedzenia poza opiewywaniem zalewistości zioła, a szkoda
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Myślałem, że islam to on już w czasach Eterni deklarował, teraz się chyba z tego zupełnie wycofał.
Zgadzam się z Włodim, lubię jego numery ale ile można słuchać o "piszę na głodzie, nagrywam na haju"
Szkoda, że Pelson wycofał się z branży.

@L3gion:
Jako ciekawostkę dodam, że chłopaki coś tam szykują w studiu. Ale patrząc na to co się dzisiaj sprzedaje, nie wróżę sukcesu .
https://www.popkiller.pl/2021-03-21%2Celdo-i-jotuze-publikuja-wspolne-zdjecie-ze-studia?fbclid=IwAR2cM2bcVjR0fO3OnYwSa_7M-nQP_iQiLYTdmimqrZ887eDddqwHy5HtLhI
  • Odpowiedz
@Crisu:

Myślałem, że islam to on już w czasach Eterni deklarował, teraz się chyba z tego zupełnie wycofał.

Z tego co kojarzę to po Pariasie, ale głowy nie daję.

Zgadzam się z Włodim, lubię jego numery ale ile można słuchać o "piszę na głodzie, nagrywam na haju"

Dokładnie. "Tysiąc liter, tysiąc zdań zero treści" o ironio.

Szkoda, że Pelson wycofał się z branży.

Fakt, zawsze miał niezłe teksty i fajnie nawijał,
  • Odpowiedz