Wpis z mikrobloga

Ogarnijcie, typ wrzuca golfa z 2001r z przebiegiem 143 000km. xd
I zamiast ceny ~10k za taką perełkę, są jakieś dziwnie małe pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Witam,mam do sprzedania samochód VOLKSWAGEN GOLF IV 1.6 16V BENZYNA 105 KM wersja TRENDLINE-5 drzwiowy
Rok produkcji 2001
Przebieg 143000km
Samochód zakupiony w POLSKIM SALONIE
Stan techniczny i wizualny BARDZO DOBRY.
Środek auta czysty i zadbany,
Silnik DYNAMICZNY oraz EKONOMICZNY
Auto BOGATO wyposażone tj.:
-wspomaganie kierownicy
-kamera cofania
-elektryczne szyby
-welurowa tapicerka
-podłokietnik
-system ISOFIX
-radio CD z dużym wyświetlaczem z czytnikiem SD
-ABS
-6 x air bag
-wyjście AUX
-imobilizer
-itp...
NOWY AKUMULATOR-na gwarancjii!!!
Więcej informacjii pod nr telefonu: 607,,,701,,,996
Do samochodu posiadam 2 kpl kluczyków
Zapraszam do ogladania auta oraz na jazdę próbną.
Cena do negocjacjii!!!
POLECAM!!!"

link do ogłoszenia

drugi link

I zdjęcia sprzęgła i kierownicy typowe dla samochodu z takim przebiegiem. xD

#samochody #gielda #vw
źródło: comment_1618601975lkbodLYRcLopjiHgecc2WP.jpg
  • 8
@zortabla_rt:

Auto BOGATO wyposażone

xD prawie największa bieda , tylko komuś się chciało dokładać duże radio

taki jest stan licznika. Myślę że w tej kategorii cenowej nikt nie oczekuje że jest prawdziwy. Akceptujesz stan to go bierzesz


@przeciwko78: problem w tym, że jak za Golfa IV w biedzie, to na dzień dobry powinno być z tysiaka mniej. Stan wnętrza jest właśnie słaby, one się trzymają bardzo dobrze, sprzedawałem Golfa z
@zortabla_rt: Trendline i bogato wyposażony xdd Większość funkcji jest dzięki temu radiu z Aliexpress. Miałem takiego Golfa z 99 roku, gdzie podstawowa wersja nazywała się Basic, a był dużo lepiej wyposażony od tego (miałem climatronic i seryjne elektryczne szyby a nie jakąś dziwną modyfikację z przełącznikami od Golfa 3. Widać, że tern egzemplarz dużo stał na słońcu, przez to odkleił się materiał z boczków i pewnie z podsufitki ( ͡°
@zortabla_rt: @HetmanPolnyKoronny: ja się słabo znam na autach. Musiałem kupić, szukałem i szukałem. W końcu znalazłem toyote corolle e12 za 11k. Nie tanio ale wtedy te auta były drogie, dzisiaj też są. Wszystko było ok. Auto solidne aż w pewnym momencie zaczęło żreć olej. I zabulilem jeszcze 7k za remont silnika. Także niegdy nie wiadomo co się trafi, a każdy mechanik mówił brać w ciemno tam nie ma co się