Wpis z mikrobloga

Panowie potrzebuje pomocy. Mam zestaw Sannce z 4 kamerami po skrętce. Teraz dokupiłem kamerę onvif i chcial bym ja dodać ale nie wiem jak to ogarnąć. Stawiam dobre piwko jak ktoś mi pomoże
#cctv
  • 9
@fenster0: nie kazda skrzynia ma opcje wifi. Jak kupowales zestaw na kablach to watpie ze bedziesz mial opcje wifi. Wifi jedynie do podpiecia do internetu co bys mogl sprawdzac monitoring na apce lub przez http
Czyli jeśli kupiłem kamerkę wifi onvif która bym połączył się z tym samym routerem po wifi co jest podłączony rejestrator po ethernecie nic z tego nie będzie?
@fenster0: No to za bardzo nie pomogę, w opisie nie ma protokołów, ciężko przewidzieć czy obsługuje onvif, jeśli tak to w jakiej wersji, czy ogarnie kamerę onvif na wbudowanym switchu itd.

Ale na pewno rejestrator ma 4 kanały, więc nie dodasz do niego jednocześnie więcej jak 4 kamer.
Jakie widzisz rozwiązanie jeśli chciał bym rozbudować zestaw o przykładowo 3 kamery dodatkowe z czego chciał bym zostawić te 4 po kablu co już są
@fenster0: No cóż, skoro kamery w opisie jest xmeye, to pewnie robi to ten chińczyk co robi wszystkie tanie chińskie kamery, czyli xiongmai. Jeśli tak jest, ale to tylko moje przypuszczenia, to jest spora szansa, że te 4 kamery z zestawu też obsługują onvif. W takim przypadku można by spróbować kupić jakiś rejestrator 8 kanałowy, switcha poe powiedzmy 8+2 i spróbować czy z tym nowym rejestratorem kamery zadziałają, jak tak to