Wpis z mikrobloga

Sprawdzają w hotelach w uk czy jesteś key workerem podczas pobytu w hotelu? Muszę załatwić sprawę, która w sumie nie jest non essential na początku maja i zauważyłem ze pobyty nie są jeszcze dozwolone. Będę jechał do Londynu z innego miasta w uk jak coś. Hotel to travelodge.
#uk
  • 12
@kwantowykocyk: też mnie to zastanawia, zwłaszcza, że moi znajomi byli w ten poniedziałek w jakmś hotelu kawałek dalej i nikt nie miał z tym żadnego problemu... tyle, że tam nie było napisane nic o restrykcjach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@phonesex: w hotelu powiedz że chcesz się przeprowadzić do tego miasta i zatrzymujesz się aby oglądnąć kilka mieszkań przed przeprowadzką - działa, kumpel tak zrobił (chociaż faktycznie się przeprowadzał - ale hotel się go pytał o powód przyjazdu i podał to i nic się nie srali).
@phonesex: dobra, mój hotel mimo, że też miał key workers only pozwolił mi się zameldować bez żadnych problemów xD
Najlepiej jakbyś zadzwonił i dopytał, czy pozwalają na pobyt w celach rekreacyjnych / innych. Myślę, że nie powinni robić problemów, bo jakby nie patrzeć branża hotelowa powinna chętnie przyjmować gości zwłaszcza teraz. Powodzenia (ʘʘ)