Wpis z mikrobloga

#perfumy
Versace Eros u mnie chyba powoli przegania Invictusa w najbardziej #!$%@?ących perfumach, bo zdaje się moda na Paco mija i czuć go co raz mniej, a Erosiarza zawsze sie gdzieś spotka.

Kim jest Erosiarz? to ktoś kto naczyta się bzdur, że używając tych perfum nagle zacznie podrywać wszystkie laski i wierząc w to, że nagle jego atrakcyjność zwiększy się o 70% co ma wpływ na zwiększoną popularność tego zapachu.

A co jest w złego w Erosie? nie jest tragiczny ale ciężko jest mi w nim znaleźć coś ciekawego co wyróżni go z tłumu, a bylejakości nie znoszę. Każdy czasem tak ma, że coś go w perfumach #!$%@? ale w sumie to cięzko jest mu powiedzieć co. Ja mam tak z nimi.

Są tu jacyś antyfani tego perfuma? czy tylko sami anty Joop - Kouros - Aventus - Sauvage? BIjemy sie?

dr_love - #perfumy
Versace Eros u mnie chyba powoli przegania Invictusa w najbardzie...

źródło: comment_1618591603mJ8eeHCuutoCFskcFHnoPH.gif

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Zielczan: a może psikają się perfumami Roja w cenie 33 zł za mililitr, które mają słabą trwałość i projekcje i ich po prostu nie czujesz ignorancie?
  • Odpowiedz
@Zielczan: przez ostatni rok w UK Baccarat Rouge 540 (zapewnie klony i zapachy powiązane z nim) czułem jakieś 5 razy częściej niż Invictusa. I to zarówno od bab jak i chłopów.

@perfumowyswir: nie pamiętam go na tyle dobrze, żeby po nim cisnąć ;)
  • Odpowiedz
Kim jest Erosiarz? to ktoś kto naczyta się bzdur, że używając tych perfum nagle zacznie podrywać wszystkie laski i wierząc w to, że nagle jego atrakcyjność zwiększy się o 70% co ma wpływ na zwiększoną popularność tego zapachu.


@dr_love: to akurat prawda.

Sam zapach jako głęboko osadzony w mainstreamie jest fajny, ale ma złą renomę, bo kojarzy się z perfumowymi laikami nadużywającymi Erosa w imię "podrywu loszek". ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@dr_love: tak mnie bawi popularność tego zapachu na tagu xD porównanie do Invictusa bardzo celne, godny następca perfum dla ludu
  • Odpowiedz