Wpis z mikrobloga

#perfumy
Versace Eros u mnie chyba powoli przegania Invictusa w najbardziej #!$%@?ących perfumach, bo zdaje się moda na Paco mija i czuć go co raz mniej, a Erosiarza zawsze sie gdzieś spotka.

Kim jest Erosiarz? to ktoś kto naczyta się bzdur, że używając tych perfum nagle zacznie podrywać wszystkie laski i wierząc w to, że nagle jego atrakcyjność zwiększy się o 70% co ma wpływ na zwiększoną popularność tego zapachu.

A co jest w złego w Erosie? nie jest tragiczny ale ciężko jest mi w nim znaleźć coś ciekawego co wyróżni go z tłumu, a bylejakości nie znoszę. Każdy czasem tak ma, że coś go w perfumach #!$%@? ale w sumie to cięzko jest mu powiedzieć co. Ja mam tak z nimi.

Są tu jacyś antyfani tego perfuma? czy tylko sami anty Joop - Kouros - Aventus - Sauvage? BIjemy sie?

dr_love - #perfumy
Versace Eros u mnie chyba powoli przegania Invictusa w najbardzie...

źródło: comment_1618591603mJ8eeHCuutoCFskcFHnoPH.gif

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@dr_love: I tutaj spotykasz pachnące osoby tak często? :D

A co do tego fragmentu:

A co jest w złego w Erosie? nie jest tragiczny ale ciężko jest mi w nim znaleźć coś ciekawego co wyróżni go z tłumu, a bylejakości nie znoszę. Każdy czasem tak ma, że coś go w perfumach #!$%@? ale w sumie to cięzko jest mu powiedzieć co. Ja mam tak z nimi.


Czyli jednocześnie nie wyróżnia się
  • Odpowiedz
@boubobobobou: dziś już drugi raz w tym tygodniu go poczułem, a ostatnio poczuć jakiekolwiek perfumy to nie lada wyczyn. I przed świętami tez mi się zdarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°) od Polaków za granicą też, raz nawet mi gość polecał bo podobno "laski na niego lecą hehe"

Co do drugiej części - przykuwa uwagę ym, że jest dość agresywny mimo, że sam zapach to nic specjalnego. Tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@dr_love: Pozdrawiam cieplutko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolejna flaszka 200 ml w szafce
Jeden z niewielu zapachów których jestem pewien że nic się nie stanie jeśli dam 1 lub 2 strzały więcej i nikomu w otoczeniu nie będą przeszkadzać.
Dodatkowo wersja EDP pachnie bardzo przyjemnie w otwarciu. Przerobiłem ponad 90 zapachów i teraz jeśli miałbym zostawić kilka to zostawiłbym jakiś mainstream typu Eros / Ultra Male /
Zabi96 - @drlove: Pozdrawiam cieplutko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolejna flaszka 200 ml w szafce 
J...

źródło: comment_1618598684v2WNhYrvsUCaCk1whOrtho.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dr_love: Nie lubię go, za połączenie proszku do prania i cukru wanilinowego. Jest wiele lepszych zapachów w tej cenie, ale na niektórych może się lepiej układa. Dla mnie smród.
  • Odpowiedz
@Zabi96: po przerobieniu Zoologistów doszedłem do podobnych wniosków, jeszcze jak skonfrontowałem opisy twórców z tym co faktycznie prezentowała większość tych perfum to już w ogóle beka. Żadne tam wybitne juicy, dużo nienonaszlnych nawet nie nadających się do zakładania w odludne miejsca ale za to z dopisaną przez twórcę "piękna" historyjką i opisem super-trudnego procesu ich tworzenia za który mam ich wielbić (co mam glęboko w dupie skoro sam zapach był marny).
  • Odpowiedz
@dr_love: szanuję za niewygórowaną cenę, oryginalny flakon, niezłe parametry i noszalność. To już więcej niż obecnie oferuje 80% producentów ;/ Kojarzy mi się z kimś niesilącym się na oryginalność, chociaż z drugiej strony też mało ciekawym.
  • Odpowiedz
Ja tam go u nikogo nie czuję, może zależy od towarzystwa, co do zapachu, poprawny choć nie mam i raczej mieć nie będę, dla mnie 3.5/5 :) ale i tak wolę od soważa :)
  • Odpowiedz
@dr_love tu chodzi o to że babom się podoba to samo w sumie. Ja w sumie po to kupuję sauvage albo erosa właśnie bo na wiele lasek to po prostu działa. Głupi przykład jak moja była zachwycała się sauvage na mnie ponad rok temu a teraz zupełnie inna laska poczuła te perfumy od kolegi w robocie i tez jest nimi niesamowicie zachwycona. Pamiętaj kolego, na p0lke takie perfumy to magnes.
  • Odpowiedz