Wpis z mikrobloga

@Staxu wiem wiem. Chodzi o polski. Po angielsku mam. Chcoiaz zasady podstawowe wolałbym mieć po polsku żeby ogarnąć to najlepiej jak się tylko da. Szczególnie że gm nie jest Orlem z angielskiego xd ale najwyżej się kupi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simfecstio: po polsku ciężko o cokolwiek. A też rozumiem, że głupio kupować podręcznik za prawie 200 zł jak nie wiadomo, czy się spodoba.
@Staxu dlatego właśnie brat kupił starter. I dlatego on chyba właśnie powstał. Do tego jeszcze ten setting forgoten realms. Grało się w neverwintery. Baldursy. Icewinddale. Trochę tego było. Pamiętam jak byłem w szoku że w baldurs Gate 1 była wzmianka o neverwinter i że jak oni przewidzieli że taka gra powstanie. Nie ogarnialem wtedy że to jeden świat stworzony wcześniej.
@Staxu właśnie czekaliśmy dość długo na spolszczenie siege of dragonspear. Ogólnie to zaczęliśmy grać jakieś 4 lata temu i praktycznie skończyliśmy podstawke i weszliśmy do tego dodatku a on po angielsku xd no i teraz patrzę że po nastu latach jest spolszczenie. Więc będzie grane. Żeby skończyć 2 do czasu aż wyjdzie 3.
@Staxu no i w sumie można pograć w icewind Dale. Już kiedyś graliśmy ale to było z 15 lat temu xd tyle grania. Pamiętam jak w cd action czytaliśmy zapowiedź baldurs Gate 2. To było w #!$%@? dawno temu xd albo jak brat przyniósł od kumpla baldrusa 1 chyba na 5 płytach Cd. Wszyscy znajomi te grę tak eksploatowali że już nie odczytywało płyty jak szło się do twierdzy gnoli i trzeba