Wpis z mikrobloga

Choina na insta hp.
Pierwszy dzien fajny, super randka, super dziewczyny, oczywiscie Olka wpadla mu w oko. Znaja sie przelotnie z wawy z imprez, nic nie zaiskrzylo ale moze nie pomagali szczesciu. A Bibi tez fajna ale juz zaobraczkowana i on nie bedzie miedzy nich wchodzil ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fajnie ze produkcja klamie z jedna wersja, patOlka z druga a Choina z trzecia xD
#hotelparadise
  • 11
  • Odpowiedz
@mystery_26: po prostu robią z widzów debili ale widziałem, że na grupie FB gdzie jest 50k ludzi nieźle weszli na tego Huberta z castinogow xD może w 5 sezonie będzie normalnie
  • Odpowiedz
@Przemas129: Jak będziesz oglądał do końca tą i następną edycje to będzie 5 sezon, ja już tego gniota więcej nie puszczę po wczorajszym odcinku. Produkcja robi nas w bambuko że niby patOlka nie znała się z Michałem, że on nie jest jej chłopakiem a tylko kolegą. Takie dyrdymały to lektor może sobie puszczać emerytom w ''Sanatorium Miłości''.
  • Odpowiedz
@macbla89: i to będzie głòwny wątek do końca tej edycji xd.W marzeniach powinni ich po prostu wypieprzyć z programu za zlamanie regulaminu i tyle w temacie. Zawołać wszystkich jak w BB przed telewizor, pokazac wszystkim jak Ola opowiada ze jej przyjaciel/fagas zaraz wchodzi do programu. Macie 15 minut na spakowanie i do widzenia.
  • Odpowiedz
@Przemas129: tak by było najlepiej ale może być też tak, że produkcja nakręca sytuację bo ludzie się cieszą, że coś odkryli i dużo komentarzy piszą i klikają (i oglądają)
  • Odpowiedz