Wpis z mikrobloga

@BrakPomysluNaNick: lepiej. U nas jest takie skrzyżowanie, kawałek przed rondem:
Ludzie z drogi głównej mają pierwszeństwo, od prawej strony jest wlotówka. No i standardowo jak są korki, to jeżdżą na suwak.
Jest to ulubiona droga egzaminów WORD-u.
Ktoś Cię wpuści i zgodnie z rozumem pojedziesz? Uwalą, bo nie ustąpiłeś pierwszeństwa.
Nie skorzystasz, bo się cykasz co pomyśli egzaminator? Dostaniesz opieprz, że czekasz, i że masz skorzystać, ale wtedy jest na niego
  • Odpowiedz
Ktoś Cię wpuści i zgodnie z rozumem pojedziesz? Uwalą, bo nie ustąpiłeś pierwszeństwa.


@miras_m: a czy tak właściwie jest takie coś jak nieustąpienie pierwszeństwa? Jest wymuszenie pierwszeństwa, ale trudno żeby ono zachodziło gdy puszczający stoi i nie wpływamy na jego prędkość i kierunek bo już się zatrzymał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Syn_Krzysztofa: ooo, jeździsz autem z moją matką? Moja matka boi się jeździć samochodem, nieważne #!$%@? czy jadę po parkingu 7km/h szukając miejsca czy 140 km/h autostradą.
  • Odpowiedz
  • 0
@krizis Wymuszonie następuje jeśli kierowca musiał zmniejszyć prędkość poruszania. Bez zastanowienia zgłoszenie tego i następny egzamin masz darmowy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@targan: @paul43: dopiero jak to przemyślałem to to rozkminilem. Zresztą to ponad 10 lat temu było, drugie podejście zdałem i tyle że się dowiedziałem, ze pierwsze zdawałem u największego #!$%@? w Wordzie
  • Odpowiedz