Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Beka z holderów xd. Blackcock was wyrucha bez mydła. Wykalkulują sobie ile maksymalnie mogą zgarnąć ze stołu aby stół jeszcze stał.

Załóżmy, że będzie 100 milionów akcji do pokrycia, każda pójdzie średnio za 100k. To daje 10 bilionów. Ten cały dctt jest ubezpieczony jakoś na 7 bilionów. Pozostałe 3 trzeba będzie druknąć bo budżet USA nie uniesie (połowa wydatków budżetowych). Nikt na to się nie zgodzi. Nikt nie wpuści plebsu na salony. Rzucą wam może po 10k i elo xd będzie odgórny odkup akcji i tyle. Tak skończy się zabawa.

Dlatego nie ma co się przejmować i trzeba robić kułeczka.
#gme #kuleczka
  • 17
7 bilionów


@Angil230: 6 trylionów

Wykalkulują sobie ile maksymalnie mogą zgarnąć ze stołu aby stół jeszcze stał.

lolz, przecież jak stół się przewróci a oni będą mieli wolne miliardy jak nie tryliony dolarów, to będzie dla nich kolejna okazja życia żeby idealnie w dołku wejść na wszystkie promocje i kupować akcje za bezcen.
@Angil230: Twoja wypowiedź to chaos. Zakładasz 100k, ale że to dużo, to żeby nas zamknąć dadzą nam 10k. Ale 10k to jednak sufit. Ja #!$%@?. Jak mówisz żonie idź kup piwo to jest pewnie tak. Kup takie za 10 złotych. Ale nie wydaj więcej niż 5 zł. Ale zapłać im dwa złote.
@Angil230: każda pójdzie średnio za 100k. -> nikt się nie zgodzi -> Rzucą wam może po 10k
Zakładasz rynkowo 100k -> nikt się nie zgodzi -> narzucą wykup za 10k.
No ale ten narzucony wykup będzie za maks 10k. Ale jak ktoś chce to może za mniej, bo to tylko cena maksymalna, a będzie można sprzedać za 300 dolarów.
Chaos
@Angil230: Racja, sprawdziłem sobie i faktycznie jest milion, miliard, bilion, biliard, trylion, tryliard. Przepraszam za pomyłkę i dzięki za sprostowanie. Za dużo używałem angielskiego systemu i już mi tak zostało XD Mylące to