Wpis z mikrobloga

Powiem tak chyba szukać szczęścia w jakimś Wietnamie albo innej Kambodży xD

It's a joke man ()

Pracujemy dla zagranicznych korpo, które mają kasę od inwestorów oraz z banków, za pieniądze wydrukowane dosłownie z powietrza.

Kiedyś się śmiałem z tego gadania, że biały człowiek jest dyskryminowany, ale jako biały facet zaczynam się czuć jak jakaś dyskryminowana mniejszość a mieszkam w białym #!$%@? niby katolickim kraju.

Jak słucham kobiet, w tym mojej siostry to mi czasami ręce opadają. One raczej nigdy nie będą dobrymi żonami i matkami. Moja mama jest czasami w szoku jak słucha mojej siostry a różnica to tylko 23 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Demografie to mamy japońską albo hiszpańską.

Zoomerzy to jest naprawdę specyficzne pokolenie i efekt socjoinżynierii neobolszewickiej. To co pokazuje szarpanki w celach humorystycznych to przestaje być humorystyczne wyolbrzymienie pewnych zjawisk a staje się nową codziennością. Polecam się przejść na protesty czy manifestacje w wawce.

Coraz więcej rozwodników, zawsze to była 'tylko' statystyka, ale jak gadam z ludźmi po 30 to tego jest całkiem dużo, co innego na papierze a co innego jak widzisz załamanych facetów po rozwodach.

Mam wrażenie, że bycie lewakiem to w tych czasach jest przepustka do bycia hedonistyczną #!$%@?ą, z prawdziwą lewicą te #!$%@? pfu lewaki nic nie mają wspólnego.

To jest prawdziwa cywilizacja śmierci, nikt już w nic tu nie wierzy, jakoś żyjemy z naciskiem na jakoś.

Ludzie są tak zobojętnieni że łykają każde gówno które podrzuci im netflix, pis czy tvn. Jakieś pioruny i inne gówna.

A co ja czuję? Coraz większy #!$%@? i rozpacz bo co to za życie.

#gorzkiezale #zwiazki #blackpill #przegryw
  • 23
Mieszkam na wsi gdzie dziewczyn w moim wieku lub podobnym nie ma wcale, wszystkie wyjechały szukać lepszych perspektyw, samotnych facetów za to jest wielu, ale to nie dlatego że nie mogą sobie znaleźć dziewczyny. Po prostu w dłuższej perspektywie one nie chcą tu zostawać, znajdują prace w mieście bo ze wsi nie da się wyżyć, chłopaki przeważnie zostają bo szkoda tej małej gospodarki i się marnują pijąc pod sklepami. Mam wrażenie ze
@KolankoD: No to w dużych miastach nie jest lepiej xD Przyjechałem do wawki bo myślę sobie to jedno z niewielu miast w PL gdzie jest więcej kobiet niż mężczyzn. Znajdę pracę, poznam jakąś laskę będzie spoko. Laskę poznałem ale to nie był materiał na dziewczynę i w gruncie rzeczy lepiej by było jakbym jej nie poznał chyba. A tak to jest po prostu posucha straszna, tindery i inne pousuwałem bo tylko
@x134xvb: Po doświadczeniach znajomych z wawy jestem w stanie Ci przyznać rację, ja tu na wsi mam na tinderku ustawiony zasięg 50 km i często się zdarza że dziewczyny się same odzywają, ale jakoś nie mogę się przekonać do takiej 28 latki co wróciła do mniejszego miasta po studiach i już się wyszalała, pewnie zmienię zdanie jak też już będę miał dość przygód xD
@KolankoD: Wiem, ale wiesz ja wyszedłem z założenia, że lepiej spróbować niż nie, miałem kilka sytuacji, że nie spróbowałem i bardzo żałowałem (bardziej na studiach niż w robocie). Jest wolna więc stwierdziłem spoko czemu nie, najwyżej dostanę typowego kosza sorka ale nie mam czasu i tak dalej. I w sumie taką wiadomość dostałem ale to na ostatnią chwilę i tylko dlatego, że napisałem później po tym ghostingu, że sorka, że to
Jedz na podlasie i pisz z bislorusinkami :) fajne dziewczyny i bardzo rodzinne, zreszta Białystok tez słynie z takich dziewczyn, ja sam nie jestem zbyt konserwatywny ale szanuje takie podejście
@KolankoD: No nie wiem, pewnego razu stwierdziłem, że będę uderzał do białorusinek/ukrainek i tak dalej, ustawiłem sobie na badoo język rosyjski, miasto wawka i w sumie mentalność podobna do polek xD Z jedną sobie piszę i wydaje się spoko ale zaczyna gadać o swoim byłym który był chyba chadem. Pytam się jej czy ona go rzuciła czy on ją. Ona odpowiedziała, że się pokłócili i ona odeszła. W sumie to więcej
No wawa zmienia mentalność i myśle ze akurat w przypadku tego miasta narodowość nie pomaga, w zeszłym roku umawiałem się z jedną Białorusinką na zwiedzanie Brześcia z ziomkami i jej koleżankami bo mam blisko i Łukaszenka pozamykał granice (°°
@KolankoD:

No wawa zmienia mentalność

Tu już wchodzę w blackpilla ale to jest bardziej kwestia atrakcyjności, jak jesteś przystojny (albo egzotyka przynajmniej w PL) to jesteś traktowany fajnie i spoko, jak jesteś przeciętny (jak ja) to musisz się napajacować a i tak duża szansa, że skończysz jak rozwodnik a jak jesteś brzydki to laski będą cię po prostu źle traktować.

I to nie ma znaczenia czy polka, ukrainka czy białorusinka. Kobiety
@KolankoD: Ja generalnie całkiem niedawno rozkochałem w sobie dziewczynę, polkę. Na początku źle mnie traktowała, była chłodna i tak dalej a później miała te słynne maślane oczy, osobowość jej się zmieniła, była dużo milsza. Tylko ona też leciała na badboyów i ten proces nie był świadomy a wynikał z tego, że ona mnie utoksyczniała. Po takiej akcji powiedziałem sobie nigdy więcej, jeśli laska na mnie nie leci, nie jest miła, nie