Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MasterChief112PL: Mam z kim grać i ciągle uważam tą odsłonę za nieporozumienie. Ciągle są 4 mapy? Już w pierwszym MP było chyba 6. Nie wiem czy więcej minigierek na mapach, ale te zapychacze typu tańczenie czy pływanie jako oddzielne gry to dla mnie słaby temat. O wiele częściej gram w Mario party na N64 bo jest po prostu lepsze.
  • Odpowiedz
@NeonowyDemon: Nie wiem czy masz dzieci, ale jak się dorobisz to wtedy na pewno docenisz. Pamiętam moment gdy zaraz po zakupie switcha, wydałem 250zł na Mario Party, żebym miał w co zagrać z 4 letnią córką. Aż mnie skręcało. Teraz po przejściu wszystkiego na wszystkie sposoby i zobaczeniu ile radości dało to mojej córce, dałbym nawet dwa razy więcej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ivan777: Zakładasz, że nie mam dzieci bo co? Bo krytykuje ten tytuł który jest po prostu badziewny i mało w nim kontentu jak na standard Nintendo? Akurat dzieci grały w SMP i nawet jednej mapy nie przeszły, za to grały w MP1.
  • Odpowiedz
@ivan777: Niedawno ukończyłem Breath of the wild i zajęło mi to prawie 200h, a sama rozgrywka, to coś, czego na próżno szukać w innych grach, tylu ciekawostek, smaczków, zagadek to chyba nigdzie nie ma. Teraz ogrywam Twillight Princess na Wii i mimo, że gra ma 15 lat i wygląda okropnie, to bije na łeb rozgrywką wiele nowych gier z piękną grafiką. @StormtrUper: Jak tam Super Mario Party?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motonita: właśnie udało się ograć smp w warunkach imprezowych ze znajomymi i każdy bardzo zadowolony. Zrobiliśmy najpierw Mariothon, potem ruchowe, następnie spływ a na koniec tą główną część z planszą na 20 tur i każdemu się bardzo podobało. Im więcej alkoholu było tym śmieszniej także bardzo spoko :)
  • Odpowiedz
@StormtrUper: O dzięki za info,, to chyba się niebawem skuszę, tylko musze drugą pare joyconów dokupić, bo na razie mam tylko tę z zestawu i do tego adapter 8bitdo, który obsługuje pada xbox one, ale ta nie ma w nim żyroskopu więc kiepsko. Tak przy okazji, ogarnąłem dziś jak uzyskać dźwięk przestrzenny z nintendo switch, gdyby ktoś był zainteresowany, to odpowiem na pytania.
  • Odpowiedz