Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Przed chwilą dostałem paczkę z Notino.

Jezu kto się może pryskać tym całym Montale - Dark Aoud xD To śmierci jak popielniczka...
Za to Perfums dr Marly Layton Royal Essence to jest jakiś kozak ʕʔ

#perfumy
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MentorPL: Mi tam Dark Aoud się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ristretto intense cafe też ładne, ale jednak damskie, dałem babci ( ʖ̯) Reminiscence Patchouli walą wymiocinami xDD Layton to klasa, wiadomo ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@MentorPL: W moim przypadku jest kompletnie na odwrót. Dark Aoud w miarę mi podpasował, jako taki mroczno drzewny zapach, a Layton dla mnie śmierdzi jak tani jabłkowo-waniliowy odświeżacz do auta.
  • Odpowiedz
@darek-jg: Na moje też nie dlatego mówię o próbce, którą Miraski na tym tagu polecili i za dwa zapachy z Paczkomatem wyszło mnie poniżej 6 zł xD
@acetone: Mój kumpel i moja różowa ze swoich są zadowoleni a ja na pałę wybrałem coś losowego. Drzewko sandałowe brzmiało super ale całość psuje chyba agar.
@CheapiesLover: O, to jest jakaś myśl. Wezmę wtedy dla siebie i dla kumpla
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@acetone: też wziąłem ristretto ( ʖ̯)
Czuje potężna dawkę róży, dla mnie pachnie jak paczki z róża, troche prażonych ziaren kawy i karmel który z czasem uwydatnia się
  • Odpowiedz
@MentorPL: Mam dokładnie to samo zdanie, gdyby wszyscy mieli te same gusta to byśmy się tylko joop'em homo pryskali ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ja mam straszne uczulenie od dziecka na zapachy waniliopodobne i zaraz po nich mi się zbiera na torsje (i to mówię serio). Teraz drydown tego Laytona jest taki trochę jakby wymieszać szarego Boss'a z waniliną. Ale muszę przyznać, że parametry ma całkiem
  • Odpowiedz
@mingan: No ja tak szczerze to jestem zupełnie nieobeznany i z fajniejszych perfum jakie mam to 100 ml Bossa (o takiego) i kiedyś w 2015 chyba dostałem darmową próbkę z dostawą z Paryża (serio, tak było na kopercie xD) Yoderma Junsui i oba mi mocno pasują ale używam tylko na jakieś wyjątkowe okazje xD
A reakcji Twojego organizmu to współczuję bo nieraz może być sytuacja, że będziesz z
  • Odpowiedz
@MentorPL: To ile razy na studiach miałem migrenowe bóle głowy bo w busie jakieś babsko się wypryskało syntetycznym słodziakiem to nie zliczę ()
Jak Ci ten Boss (który wysłałeś) bardzo pasuje to możesz serio obczaić sławetnego xbolta w Lidlu. Bardzo zbliżone zapachy, tylko ten drugi kosztuje jakieś śrubki (~10zł).
  • Odpowiedz
@mingan: Współczuję ( ͡° ʖ̯ ͡°) W tempie jakim go zużywam to będę go miał jeszcze na 10-15 lat xD Pewnie oryginalny dużo dłużej będzie wyczuwalny. Ale dzięki za podpowiedź - będę pamiętał żeby wrócić do tego wpisu jak coś ʕʔ
  • Odpowiedz