Wpis z mikrobloga

@DurzyHarakter30: Ale masz problem smutny człowieku. Ja zawsze cos opuszcze. Ludzie zadowoleni i ja zadowolony, ze sprzedałem. Nie odpowiada, to nie wystawiaj. Albo napisz, ze nie odpowiadasz na maile itp.
Ja dzwonie i pisze. Jak ktos marudzi kreci nosem nie kupuje. Ludzie wystawiaja zdjecia znalezione w internecie. Nie raz pisałem z kims przez Whatssap i były długie dyskusje, zdjecia posyłałem co uwazam, za rzecz normalną. Ileż to jest zrobic zdjęcia i
@Volwerine2010: Wielu zarabia na wysyłce oszukując na cenie. Patrzysz na etykiete koszt wysyłki a tam połowę mniej. Koleś mowi a koszt pakowania? No tak. Wykorzystał stare kartony, które miał po rzeczach, które kupił lub z żabki lub biedronki karton zabrał.
A jaki sposób macie, aby pozyskiwać papierowe wypełniacze? Idzie to gdzieś za fre dostać?
Karton po odkurzaczu jest najlepszy. Bo te co sprzedają są robione ze szmat i taśma się odkleja. Skombinuj karton, kup taśmę klejącą, kup skecz, folię bąbelkową i dymaj z tym na pocztę. A tam stoisz na ulicy w kolejce bo covid. Koszt samej wysyłki to 3 dyszki a reszta? Gratis? Teraz sie martw czy paczka dotrze, czy kurier nie rozwali jej, czy kupujący odbierze czy będzie zadowolony itp. Dlatego nic nie wysyłam