Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Murki, szukam siodełka do mojego "górala". Jeżdżę nim głównie po mieście, ew. trasa do 20-30 km w jedną stronę. Problemem u mnie jest monstrualny rozstaw kości kulszowych (ok. 14,5 - 15 cm), dlatego oryginalne siodełko 14tka jest strasznie niewygodne.

Nie chcę też w---------ć nie wiadomo ile gotówki na siodełko, ale tak liczyłem do 100 zł. 17 cm szerokości będzie imo idealne. Przypadkowo natrafiłem się na coś takiego (pic rel). Cena zachęca, ale z drugiej zapaliła mi się lampka, czy to nie jest jakieś totalne g---o. Wygląda nieźle, właśnie coś w ten deseń szukam. Ważę ok. 109 kg, więc fajnie gdyby było solidne.

Nie jestem tego poziomu co kalesoniarze (nie obrażajcie się ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ot zwykły każual, który jeździ weekendowo, czy do pracy, dlatego kupowanie siodełka za 200-300 zł jest dla mnie absurdem.

Z góry dzięki za pomoc i opinie

#rower
laress - Murki, szukam siodełka do mojego "górala". Jeżdżę nim głównie po mieście, ew...

źródło: comment_1618495011I8K4LutwmSYN0Ezf7i4CQV.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@laress: ja też polecam Wittkopa, mają sporo modeli, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Do dodatkowego komfortu można dokupić jakieś podstawowe spodenki z wkładką, ale jeżeli faktycznie mają to być jakieś krótkie trasy to same siodełko będzie ok.
  • Odpowiedz