Wpis z mikrobloga

@DawajMacha: On nawet dla betonu PiSowskiego jest ciężkostrawny. W 2019 przecież dostał czerwoną kartkę od ludu, nie dostał się do sejmu ze swoich Bieszczad, skąd wchodziło 10 PiSówców, on był 11 pomimo wysokiego miejsca na liście, a to już o czymś świadczy. Dopiero sam PiS nie chciał dać za wygraną, najpierw proponowali innemu posłowi, aby zrzekł się mandatu w zamian za fotel prezydenta Przemyśla i wtedy Piotrowicz wszedłby jako poseł, on
@BobMarlej: Nie boją, Kaczor potrzebuje ludzi bezwzględnych. Myślisz że każdy podpisałby się pod wyrokiem wygaśnięcia kadencji i braku ciągłości Rzecznika Praw Obywatelskich? P.S. Ta czcionka jest tak specjalnie żeby nie dało się nic #!$%@? przeczytać?
@dirtyHorse: Wierzysz w to co piszesz? Ja on mogl zdobyc smrody na kaczora jak on był nkim za komuny i prowadził moze dwie polityczne sprawy, Pikula i jakiejś babki. Pikul po zmianie wladzy mowi ze mu nie pomogl (choc owczesny mecenas pikula był z Piotrowiczem w jednej partii), a tamta babka mowila ze pomogl. Gdze niby mialby zdobyc te papiery:D dzizas:D sekta smoleńska tylko z drugiej strony
@WilczurZnahor: a wierzysz że trzymają takiego smroda i obsadzają nim najwyższe stołki w kraju tylko z dobrego serduszka? nie wiem skąd i co miałby na niego zdobyć, taki tam głupi domysł bo wiem że w polityce nie ma sentymentów i tylko interesy się liczą, a piotrowicz jest tak skompromitowany że nie przynosi pisowi żadnego profitu. podkreślam, on nawet w swoim krośnie, mimo 5 miejsca na liście nie załapał się na jeden
@dirtyHorse: Dziwi mnie, że go trzymają, ale z drugiej strony oni sie podzielili po okrągłym stole na PZPRówców dobrych i złych. Kazda strona uwaza że ma tych dobrych i nie przegadasz. Nie wierzę w jakieś papiery, bo żeby je mieć, to trzeba było kimś byc, a on był szarakiem.