Wpis z mikrobloga

@mitatuyo: Ze tez jeszcze nikt nie wrzucil ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania #!$%@? wędkami, najgorzej. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu, bo mają zadziory na końcu. W swoim dwudziestodwuletnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania, to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła, to kazała buta ściągać xD, bo myślała, że znowu hak w nodze.

Druga połowa mieszkania #!$%@? „Wędkarzem Polskim”, „Światem Wędkarza”, „Super Karpiem” xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie wędkarskie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety, bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach, ale teraz nie dosyć, że je kupuje, to jeszcze siedzi na jakichś forach dla wędkarzy i kręci gównoburze z innymi wędkarzami o najlepsze zanęty itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie #!$%@?ł, to założyłem tam konto i go trollowałem, pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty, typu „karasie jedzo guwno”. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę SUM,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mitatuyo: niech mnie nauczy! ()
Od jakiegoś czasu sama staram się piec torty bliskim. Nawet przez chwilę przeszła myśl o takiej dodatkowej działalności, ale sama nie wiem czy mi się chce XD
  • Odpowiedz
@mitatuyo: Cena jak za tort normalna, dekoracja piękna. Ale mam nadzieje że nie robicie takich obrzydliwych tortów przesiąkniętych alkoholem, ohyda ;P
Mój wuj ogarnia wesela, dobry biznes bądź co bądź chociaż nie w czasach pandemii.
Gdzie zamierzacie w tarczynie mniej więcej cukiernie postawić? Czasem przejeżdżam ;p
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Różowa nie używa wódki. Wiesz czemu cukiernie to robią? Bo robią z marnych składników i nawalanie wódy bardzo zabezpiecza klienta przed zatruciem. Obrzydliwa praktyka. Lokal jest na 1 maja, tuż za mostkiem.
  • Odpowiedz