Wpis z mikrobloga

Czułom, że termin do mnie pasuje, ale dalej czułom potrzebę dookreślenia się. Najpierw mówiłom, że jestem genderfluid. Potem agender, bigender. Moje odczuwanie płci przypominało bardziej chaos niż cokolwiek konkretnego. Próbowałom się wepchnąć w jakąś łatkę na siłę, chciałom w końcu gdzieś pasować.

Odpuściłom dopiero rok temu. Pozwoliłom sobie być po prostu niebinarne, być po prostu Ali. Eksperymentowałom z zaimkami, uznając w końcu, że to neutratywy pasują mi najbardziej. I teraz w końcu
@Emerkaes: @tomfit: A wszystko wskazuje, że wzięło się to z angielskiej gramatyki, gdzie nie mają końcówek i do każdego zwracasz się You bez końcówki, tym bardziej nie wiesz czytając tekst.
Przy auto-tłumaczeniu np. na Youtube Eng->PL ciągle tłumaczenie będzie "złe" bo końcówki nie pasują. Musieliby użyć AI do rozpoznawania obrazu, lub nakazać stosowanie tagów w opisie wideo lub jak na insta, gdzie po wskazaniu na obrazie wiesz, kto to jeśli
Ciekawe co na wiedziałom, czułom, byłom itd. Bralczyk czy Miodek? Czy według nich są to poprawne określenia czy błędne? Może sami coś by zaproponowali?