Wpis z mikrobloga

Pierwsze urodziny #tvpiscodzienny

Dokładnie rok temu, 15 kwietnia 2020 roku napisałem pierwszy skrót wiadomości. W żadnych snach i marzeniach nie podejrzewałbym, że ta działalność może się tak pięknie rozwinąć i codziennie uzyskiwać od kilku do kilkunastu tysięcy wyświetleń dziennie. Serdecznie dziękuje za wsparcie wszystkich czytelników, Mireczków i Mirabelek. Nie ustaję w dalszej pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jaxonxst - Pierwsze urodziny #tvpiscodzienny

Dokładnie rok temu, 15 kwietnia 2020 ...

źródło: comment_1618475698ikP7xYHpdx1xK1Cceh6Cry.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@jaxonxst: gratulacje Miras! Ale nie wierzę, że codzienne oglądanie wiadomości propagandowych nie może odbić się na zdrowiu () Uważaj na siebie! I na smutnych panów z rana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 377
@jaxonxst: z jednej strony gratuluję dobrej roboty. Z drugiej strony to kolejny rok kiedy ta komunistyczna przystawka propagandowa truje umysły robaków (°°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@jaxonxst: dziękuje za te codzienne streszczenia. Nie muszę podnosić sobie ciśnienia ogladaniem tego ścieku, a wiem wszystko o ich propagandzie. Życzę wytrwałości przy oglądaniu Wiadomości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaxonxst: Tobie to powinno przysługiwać jakieś ubezpieczenie za uszczerbek na zdrowiu psychicznym od oglądania tego pisowskiego ścieku. Szanuję za wytrwałość, ale jednak lepiej żeby tych materiałów do contentu było jak najmniej...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jaxonxst: to ja napiszę tak, super robotę robisz, ale nie obraź się będziemy się bardzo cieszyć jak przestaniesz to robić, po prostu niech tak karuzela #!$%@? pisowskiego się już skończy
  • Odpowiedz
@jaxonxst: robisz dobrą robotę mireczku. Ja już czytając twoje podsumowania się #!$%@?, a co dopiero by było gdybym sam musiał ten ściek oglądać. Dzięki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jaxonxst: Dzięki za to że oglądasz za mnie. Parę razy próbowałem ale najczęściej nie jestem w stanie dociągnąć do końca. Szkoda mi zdrowia bo denerwuję się niemiłosiernie. Szacunek.
  • Odpowiedz
@jaxonxst: Dziękuje w imieniu polaków (mądrzejszych 10mln) za to co robisz. Niestety pisowskie miernoty za każdym razem próbują ukryć prawdę, zakopując Twoje znaleziska. Na szczęście im się to nie udaje, bo ludzi dobrej woli jest więcej.
  • Odpowiedz