Wpis z mikrobloga

#pomadowaglowa
Na poczatku bylem zadowolony z zielonego Uppercut. Wydawalo mi sie, ze trzyma lepiej niz reuzel granatowy, ale im blizej dna puszki tym mam wrazenie mniejszego holda.
Raczej srednie wlosy, zaczesywane do tylu. Potrzebuje matowego wykonczenia, najbardziej mozliwy naturalny look.
No i zeby utrzymalo sie to caly dzien. Uzywam prestylera tonic grooming. Teraz daje go mniej bo mialem wrazenie ze daje za duzo i ze dlatego opadaja.
Stickmore styling cream? #pomada #wlosy
  • 18
@szuwarek-mini: bardzo obciąża włosy, ale skoro Ci pasuje to używaj. Mi np spoko siedzi Dapper Dan Tonic. Dobre opinie zbiera też Stickmore Tonic, ale to już sporo wyższa cena. A próbowałeś używać pomad na pre zamiast toników? Ten reuzel granatowy powinien dobrze się sprawdzić na mokre. Ale w niedużej ilości.
@Krol_Dzielni no wlasnie, moze teraz to tonik sprawia ze wlosy padaja po czasie. Dawniej w ogole nie uzywalem prestylera, czasem probowalem uzyc pasty ale juz nie pamietam z jakim skutkiem :-).
Czyli Reuzel Fiber jako pre i po wysuszeniu dorzucic dla utrwalenia?
Reuzel Fiber > ten szarak?
@szuwarek-mini: pisałeś o reuzelu granatowym, to właśnie ten jest fiber. A szary to extreme hold. Rzadko komu odpowiada bo bardzo obciąża, przez co tłuści. Jak masz tego fibera to wrzuć troszeczkę na mokre i wysusz. Zobaczysz czy musisz dołożyć, bo ja zazwyczaj jak wrzucę jakąś na pre to już wystarcza bo obciążają mi się włosy. Ale na każdych będzie inaczej, więc może u Ciebie będzie trzeba dołożyć. Musisz testować. Tylko pamiętaj
pisałeś o reuzelu granatowym



Reuzel Fiber > ten szarak?


@Krol_Dzielni: Tak, chodziło mi o wskazanie wyższości, jakoby szary Reuzel był gorszym tworem od Fibera :). Cholera i teraz nie wiem co zamawiać. Mam wrażenie w ogóle, że po odkręceniu słoja większość pracuje pomad fajnie, a z czasem tracą swoje właściwości. Na początku ten uppercut lepiej wchodził we włosy, teraz jakoś częściej mnie szarpie, jest bardziej taki meh :).
@szuwarek-mini: tzn tak. I uppeecut i reuzel to są słabe pomady. Dla początkujących, którzy nie chcą dużo wydawać mogą sprawdzić. Zamów sobie z dlagentlemana.pl Slick Gorilla Clay, to jest mocna glinka. Ale umiejętnie ją dozując włosy będą trzymały Ci się przez cały dzień. Bez problemu znajdziesz kod rabatowy i wyjdzie fajna cena.
@Krol_Dzielni: dobra, wziąłem tę Gorillę, zobaczymy co z tego wyjdzie. Dobrałem Anti-Gravity z Lockhartsa i małą tubkę szarej świni, którą tak hejtujesz. Zobaczymy co z niej będzie. Fiber Reuzel czy zielony Upper wcale nie były takie złe jak je demonizujesz ;)