Wpis z mikrobloga

Sprawdziłem jak okładki książek wyglądają jako wygaszacz ekranu w czytnikach Kindle. To nowa, stopniowo wprowadzana obecnie opcja. Nie za bardzo dla nas, ale może jeszcze się poprawi. Jak ktoś zainteresowany zmianą nudnych tapet, zapraszam do zapoznania się tą opcją: http://cyfranek.booklikes.com/post/4186367/zapowiedz-jak-dzialaja-okladki-e-bookow-jako-wygaszacz-ekranu-w-kindle
#cyfranek -->> obserwuj/czarnolistuj
#kindle #ebook #ksiazki
Cyfranek - Sprawdziłem jak okładki książek wyglądają jako wygaszacz ekranu w czytnika...

źródło: comment_1618397612II8Ikeb6AgwPWgLazH589S.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
customowych wygaszaczy też nigy nie było.

@Kryspin013: do pewnego momentu były, tylko trzeba było zrobić software'owy jailbreak, nawet slideshow można było ustawić
  • Odpowiedz
tylko trzeba było zrobić software'owy jailbreak,


@Waspin: piszemy o oficjalnych rozwiązaniach. Teraz też da się wgrać jailbreak ale amazon potrafi wydawać aktualizacje, które nie robią nic innego jak tylko blokowanie jb. Wiem bo miałem pw4. A te wygaszacze z jb to też w sumie był niezły hack i nie zawsze działały dobrze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013:

piszemy o oficjalnych rozwiązaniach.


Ilu was tam jest? Po prostu jak zwykle się wymądrzasz i potem inni muszą prostować. Nikt nie narzucił jakichś restrykcji tematu, tym bardziej że rzuciłeś kategoryczne słowo "nigdy". Mi na Kindle 3 i Kindle 5 działały świetnie, dlatego napisałem "do pewnego momentu"
  • Odpowiedz
@Waspin: Nie się wymądrzam, tylko w jednym wątku ktoś mi zarzuca, że jailbreak nie jest dla szarego użytkownika a w innym wątku już jest narracja, że się da i to jeszcze jakby konfiguracja tego wcale nie była trudna dla przeciętniaka.
- tak - dało się kiedyś całkiem łatwo,
- tak - da się czasami ale na współczesnych czytnikach jest z tym masa babraniny lub nie da się wcale (czekałem pół roku by zjailbreakować pw4 i nie mogłem pobrać żadnej aktualizacji bo nie dało by się wtedy zrobić jailbreak, a potem wyszła nowa wersja 5.13.* która całkowicie u usuwała i blokowała jb),
- tak - u mnie przekonwertowane okładki nie zawsze chciały działać od razu na pw4, czasami musiałem kombinować albo rebootować czytnik by zaskoczyły.

Ilu was
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013:

jednym wątku ktoś mi zarzuca, że jailbreak nie jest dla szarego użytkownika a w innym wątku już jest narracja
Rozumiesz co to znaczy "nigdy"? Może ze słownika skorzystaj. Bo teraz piszesz że jednak się da a wcześniej że się nigdy nie dało
  • Odpowiedz