Wpis z mikrobloga

@PortalZeSmiesznymiObrazkami:
Znajdź mi grę z tamtych czasów, gdzie nie było problemów z cheaterami, ale fakt - to (i boty) było w multi słabe. Tylko czy to D3 ma jakieś sensowne multi? Zaimplementowali w końcu te pojedynki jak zapowiadali? :P

D3 miało dobre rozwiązania wynikające z rozwoju technologii/know how - takie jak walka z cheatami, wklejanie opisu itemów do czatu czy w ogóle interfejs, QOL improvements, osobny drop dla każdego gracza, multistash
bo save jest trzymany lokalnie. Więc nie sztuka go zmodyfikować. Ale kto by się jakimiś konsolami przejmował.


@PortalZeSmiesznymiObrazkami:

Poza właścicielami konsol to nikt a najmniej Blizz - problem znany jest od lat (5-7 najmniej)
i Bronie z z ileś tam K dpsu, ringi z 3 soketami, 500 czy K paragonów w 10 sekund itd
- dla Blizza konsole to jedynie dodatkowe żródło dochodu i nic więcej
a poza tym skoro nawet
  • 0
@KittySlayer: akurat w tym sezonie buffy dalej są i to tym razem we wszystkich spektach dps/def/utility przez rework followersów.

Można na followers ubrać itemy typu nemesis bracers, a samemu nosić inny item w tym slocie, amu na 2 raz dłuższy efekt pylonów - przecież to jest czysty dps buff gdzie na wysokich GRach i tak grasz wokół pylonów.
niepokojący jest ten sezon, bo nie ma żadnego bufu do dpsu i nie różni się niczym od trybu normalnego


@PortalZeSmiesznymiObrazkami:

Napisałem wydaje mi się, że wyrażnie

"niepokojący jest ten sezon, bo nie ma żadnego bufu do dpsu i nie różni się niczym od trybu normalneg" - bo content w ostatnim patchu jest dostępny i dla trybu normalnego i sezonu,
przecież.

Brak jest elementu odróżniającego sezon (poza ta ramka czy petem) -