Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakie macie must have pierdół do roweru z aliexpress? Dopiero w to wchodzę, ale już platformy wpinane w SPD za 4 grosze zostały zamówione ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #szosa #gravel
  • 27
@bejt: Jeżeli cenisz sobie swoje pieniądze,bezpieczeństwo, satysfakcję i jakość to nic tam nie kupuj. Jakoś tych produktów jest jak sama fraza "chińczyk" wskazuje - gówniana. Jak mawia stare porzekadło: kupisz tanio - kupisz 2 razy. Kieruje się raczej dewizą, że lepiej nazbierać i cieszyć się dobrym produktem latami niż #!$%@?ć kolejny śmieć po miesiącu i zatruwać planetę. Kupiłem kilka drobnostek z ciekawości i odradzam.
@bejt: Na takiej plastikowej nakładce raz jechałem, bo pożyczyłem rower znajomego, po 100 metrach myślałem że się #!$%@?ę, takie śliskie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przyjechałem do domu i zamontowałem swoje platformy.

Ta druga opcja - czerwone metalowe wydaje się spoko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Baczy: możesz podesłać linki do aukcji lub dać więcej szczegółów, bo wszystkiego potrzebuję oprócz przedniej lampki, bo zdążyłem już zamówić lumintop :)
@bejt: narzędzia: przymiar łańcucha, skuwacz, cążki do rozspinania/spinania spinki łańcucha, klucz do odkręcania kasety, itp. Spodenki-koszulki spexcel/rion/racmmer, sztyca/kierownica karbon (np. ec90), dłuższy/krótszy mostek alu/karbon, koła alu/karbon, korba zrace