Wpis z mikrobloga

@JarekNoooTego: Kiedyś kupiłem taką co miała oprócz kartuszy opcje podłączenia bezpośrednio pod butle. Tylko to wejście na butle nie było niczym zabezpieczone i ulatniał się przez niego gaz. Przy pierwszym użyciu gaz mi wybuchł prosto w mordę.
  • Odpowiedz
@JarekNoooTego Kup jakaś z AliExpress. Ostatnio brałem Widesea i to to samo co można kupić w sklepie stacjonarnym, pod inną krypto marką. Podobnie jak np czajnik obozowy Helikona. Mam te z wężykiem z Ali i działa super, a nakręcana bezpośrednio Vango, kupiona w UK. Wątpię żeby był sens kupowania czegoś droższego, skoro działa, a nie potrzebujesz wyposażenia na tydzień życia w Himalajach albo amazońskiej dżungli.

Te z wężykiem jednak zajmują ciut więcej
  • Odpowiedz
@JarekNoooTego: pytanie - co chcesz na niej grzać? zagotować dla siebie kubek wody do liofizata lub zupki chińskiej, czy podgrzać jakieś żarcie w garnku i zagotować więcej wody, czy może potrzeba ci czegoś większego gdzie będziesz normalnie gotował i smażył w 2+ litrowym garnku lub patelni...

ogólnie są 3 fajne opcje:
1) minimum - brs 3000t z aliexpress
2) meva hiker lub trochę większy meva spark
3) meva spider

dużo osób
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JarekNoooTego: Let's shop together on AliExpress with new user coupons
Your US $1.00 in coupons are here!
https://a.aliexpress.com/_vm3OUJ
Ja kupiłem tą. Z osłonką stojącą od wiatru wyszło mi jakoś 13$. Ale jeszcze nie wiem jak, bo pierwsza przesyłka stanęła gdzieś w magazynie. Napisałem do sprzedawcy i napisał, że czasem traktują kuchenki jako niebezpieczne przedmioty i nie chcą ich dalej wysyłać. Więc... Wysłał mi jeszcze raz całe zamówienie innym przewoźnikiem. Niby ma
  • Odpowiedz