Wpis z mikrobloga

@Tommy__: @Felonious_Gru: @Damasweger: Wy nie rozumiecie podstawowej rzeczy. W tym mieście MPK istnieje po to, żeby pokazać, że jest jako alternatywa dla ruchu samochodowego. Dzięki temu można robić pod górkę kierowcom, przyklaskiwać pomysłom aktywistów i generalnie pokazywać jak jest super.

Gorzej jak ktoś naprawdę się przyjrzy jak MPK realnie działa. Wtedy się okaże, że nawet w dobie pandemii nie potrafi wyjść z lat zaniedbań mimo tego, że poprzedni magistrat
@Darth_Gohan: a tak swoją drogą jak już przy tematach okołoMPK-owskich jesteśmy. Powiedz czy ty również czekasz na otwarcie wyremontowanego skrzyżowania przy Dolmedzie, na którym najprawdopodobniej w żaden sposób nie poprawi się bezpieczeństwo, ani komfort wsiadania? Dziwię się w ogóle, że jeszcze nikt tego nie zauważył.
Wy nie rozumiecie podstawowej rzeczy. W tym mieście MPK istnieje po to, żeby pokazać, że jest jako alternatywa dla ruchu samochodowego. Dzięki temu można robić pod górkę kierowcom, przyklaskiwać pomysłom aktywistów i generalnie pokazywać jak jest super.


@Darth_Gohan: dopóki nie miałem samochodu, to myślałem, że to MPK jakoś działa. Wczoraj odprowadzałem samochód do mechanika, kawałek drogi ode mnie, autem zajęło mi dojechanie 15 minut. Powrót MPK ponad godzinę ( ͡°
@Iudex: no ale jak to tak, przecież ze względu na bliskość zabudowań mieszkalnych miały tam jeździć tylko nowe i ciche tramwaje :,-)